• BIST 95.633
  • Altın 261,061
  • Dolar 5,7756
  • Euro 6,5607
  • İstanbul 29 °C
  • Ankara 29 °C

Yatırımcı rehberi (9)

Yatırımcı rehberi (9)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)63.360,00-20,0038,04
İş Bankası (B)4.100,009,3333,98
İş Bankası (C)6,275,2038,41
İş Bankası (Kur.)78.700,1016,5961,93
İş Fin.Kir.9,009,6294,38
İş Girişim3,1911,1556,37
İş GMYO0,990,00-8,33
İş Portföy BIST 30 HY BYF35,932,1313,13
İş Y. Men. Değ.2,461,6519,42
İş Yat. Ort.1,01-0,9810,99
İşbir Holding192,407,7939,42
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,427,69-50,00
İttifak Holding3,55-1,9314,52
İz Hayvancılık Tarım3,834,08-41,88
İzmir Demir Çelik1,781,147,23
İzmir Fırça1,90-0,52-8,21
İzocam21,781,491,68
Jantsa Jant Sanayi27,44-3,72-1,29
Kafein Yazılım7,666,5410,06
Kapital Yat. Holding2,40-2,04-16,38
Kaplamin3,523,23-2,22
Kardemir (A)2,414,7832,42
Kardemir (B)2,416,6431,69
Kardemir (D)2,569,8717,43
Karel Elektronik8,1530,1995,44
Karsan Otomotiv1,558,3921,09
Karsu Tekstil1,22-4,69-2,40
Karsusan Su Ürünleri San.3,534,44-4,59
Kartonsan369,901,0413,36
Katmerciler Ekipman6,394,938,86
Kent Gıda124,00-1,594,20
Kerevitaş Gıda1,69-1,74-6,11
Kervansaray Yat. Holding0,307,14-14,29
Kiler GMYO2,5617,4346,29
Klimasan Klima6,7512,8870,45
Koç Holding18,381,8329,44
Konfrut Gıda24,02-1,720,59
Konya Çimento210,70-2,7718,37
Kordsa Teknik Tekstil10,680,289,20
Koza Altın44,800,27-12,67
Koza Madencilik5,651,07-21,75
Körfez GMYO1,275,834,10
Kristal Kola0,95-5,00-9,52
Kron Telekomünikasyon9,10-7,714,60
Kuştur Kuşadası Turizm17,150,887,19
Kuyumcukent Gayrimenkul1,7412,2653,98
Kütahya Porselen4,611,321,32
Lider Faktoring2,403,006,67
Link Bilgisayar10,950,2731,61
Logo Yazılım43,588,4160,57
Lokman Hekim Sağlık5,000,0011,11
Lüks Kadife5,090,204,95
Makina Takım1,442,13-6,49
Mardin Çimento3,492,357,06
Marka Yatırım Holding0,65-1,524,84
Marmaris Altınyunus17,342,00-1,25
Marshall24,08-2,35-4,52
Martı GMYO0,700,007,69
Martı Otel0,610,005,17
Mavi Giyim41,983,6530,29
Mazhar Zorlu Holding3,51-7,39-7,87
Mega Polietilen2,44-7,2219,61
Menderes Tekstil0,76-1,305,56
Mensa0,283,70100,00
Merit Turizm7,525,9225,54
Merko Gıda0,67-1,47-33,66
Metal Gayrimenkul0,982,0812,64
Metemtur Otelcilik1,103,774,76
Metro Holding0,9811,3628,95
Metro Petrol ve Tesisleri1,27-1,5515,45
Metro Yatırım Ortaklığı1,40-1,4118,64
Migros Ticaret15,32-3,162,82
Milpa1,472,802,85
Mistral GMYO1,24-3,13-18,95
MLP Sağlık13,56-1,3826,73
MMC San. Ve Tic. Yat.0,988,89-10,91
Mondi Tire Kutsan2,203,7718,28
Net Holding1,88-6,00-4,08
Netaş Telekom.7,690,2619,04
Niğbaş Niğde Beton5,7917,2144,75
Nuh Çimento7,10-1,80-8,27
Nurol GMYO2,171,403,33
Odaş Elektrik1,672,4518,60
Olmuksan-IP3,95-2,9517,21
Orge Enerji Elektrik3,69-0,8118,27
Orma Orman Mahsulleri0,990,00-17,50
Osmanlı Menkul1,600,00-6,98
Ostim Endüstriyel Yat1,16-9,387,41
Otokar121,502,7937,68
Oyak Yat. Ort.1,220,00-25,15
Oylum Sınai Yatırımlar1,040,971,96
Özak GMYO2,343,5410,90
Özbal Çelik Boru1,243,33-10,14
Özderici GMYO0,91-1,09-61,28
Özerden Plastik2,901,4016,00
Panora GMYO4,733,2812,89
Park Elek.Madencilik2,61-2,618,30
Parsan10,30-0,7717,58
Pegasus30,200,5331,76
Peker GMYO4,67-6,60-43,22
Penguen Gıda2,24-4,68107,41
Pera GMYO0,589,43-24,68
Pergamon Dış Ticaret9,97-4,1311,40
Petkim4,951,02-1,79
Petrokent Turizm67,70-0,44-1,46
Pınar Et Ve Un7,1814,7040,23
Pınar Su1,352,278,00
Pınar Süt7,403,0611,78
Plastikkart3,137,1915,93
Polisan Holding7,343,8217,44
Politeknik Metal35,10-0,45-2,50
Prizma Press Matbaacılık1,601,913,23
QNB Finans Fin. Kir.5,10-2,86-25,00
QNB Finansbank7,17-2,45-20,42
Ral Yatırım Holding3,22-3,8875,00
Ray Sigorta2,214,7458,99
Reysaş GMYO0,993,1343,48
Reysaş Lojistik0,782,635,41
Rhea Girişim0,673,081,52
Rodrigo Tekstil2,139,2312,11
Royal Halı1,45-2,6846,46
RTA Laboratuvarları1,551,31-10,92
Sabancı Holding8,59-2,0514,23
Safkar Ege Soğutmacılık2,331,3018,88
Salix Yatırım Holding1,99-11,56-48,31
Sanel Mühendislik2,240,452,75
Sanifoam Sünger1,722,3837,60
Sanko Pazarlama2,19-0,45-5,19
Saray Matbaacılık1,046,124,00
Sarkuysan3,46-10,821,47
Sasa Polyester8,704,076,23
Say Reklamcılık0,901,12-4,26
Sekuro Plastik3,131,955,74
Selçuk Ecza Deposu3,960,5141,94
Selçuk Gıda1,284,92-3,76
Senkron Güvenlik3,181,60218,00
Serve Film Prodüksiyon2,55-1,5430,77
Servet GMYO4,90-3,544,26
Seyitler Kimya3,854,900,00
Silverline Endüstri1,29-2,27-3,73
Sinpaş GMYO0,400,008,11
Soda Sanayii7,923,3911,55
Sodaş Sodyum Sanayii7,4711,4918,57
Söktaş1,65-9,8429,92
Sönmez Filament3,373,698,01
Sönmez Pamuklu3,270,314,81
Sumaş Suni Tahta7,400,685,71
Şeker Fin. Kir.3,09-0,649,57
Şekerbank1,223,3910,91
Şişe Cam6,431,2613,40
Şok Marketler9,17-3,07-14,70
T. Halk Bankası7,302,243,99
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası23,202,93-17,14
T.S.K.B.0,870,007,41
T.Tuborg10,140,807,53
Taç Tarım Ürünleri3,76-0,27-25,69
Tat Gıda4,534,3818,59
TAV Havalimanları25,624,837,11
Taze Kuru Gıda6,220,65-8,53
Tek-Art Turizm0,782,63-8,24
Tekfen Holding24,30-7,1117,28
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,90-2,36-2,36
Temapol Polimer Plastik3,011,69-1,63
TGS Dış Ticaret2,713,4415,32
Tofaş Oto. Fab.21,041,3524,50
Torunlar GMYO2,1313,9041,06
Trabzon Liman9,590,9514,30
Trabzonspor Sportif0,983,16-28,78
Trakya Cam3,860,7827,39
Trend GMYO1,36-1,457,09
TSKB GMYO0,802,56-2,44
Tuğçelik2,44-0,4114,55
Tukaş4,209,09153,01
Turcas Petrol1,522,707,80
Turkcell13,70-3,0412,57
Tümosan Motor ve Traktör4,863,408,00
Tüpraş149,304,4827,93
Türk Hava Yolları12,98-1,74-19,43
Türk Prysmian Kablo2,113,9419,89
Türk Telekom5,322,1136,41
Türk Traktör32,50-7,57-6,88
Türker Proje Gayrimenkul28,001,08-12,88
Ufuk Yatırım1,080,93-5,26
Ulaşlar Turizm Yat.1,428,4024,56
Ulusoy Elektrik17,291,658,33
Ulusoy Un Sanayi2,52-16,5621,15
Umpaş Holding0,40-6,98-27,27
Uşak Seramik1,134,631,80
Utopya Turizm6,143,0249,76
Uzertaş Boya1,2012,15100,00
Ülker Bisküvi19,70-2,8634,29
Ünye Çimento3,25-2,99-6,34
Vakıf Fin. Kir.1,613,21-9,55
Vakıf GMYO2,093,985,03
Vakıf Yat. Ort.1,130,00-25,66
Vakıflar Bankası5,455,2139,74
Vakko Tekstil3,00-0,669,49
Vanet Gıda1,50-0,6615,38
Verusa Holding20,023,5220,60
Verusaturk Girisim3,210,63-3,02
Vestel12,207,68119,82
Vestel Beyaz Eşya19,54-4,6862,56
Viking Kağıt1,102,800,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,65-3,51-4,07
Yapı ve Kredi Bank.2,234,6939,37
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,600,00-6,81
Yataş5,50-0,1823,04
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,912,25-3,19
Yeni Gimat GMYO8,981,4711,83
Yeşil GMYO0,28-3,453,70
Yeşil Yapı0,283,707,69
Yeşil Yatırım Holding9,15-7,39-4,98
Yibitaş İnşaat Malzeme2.150,90-1,33-2,19
Yonga Mobilya6,25-3,85-5,30
Yünsa5,202,1619,27
Zorlu Enerji1,41-2,7614,63

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 69 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Fas'ın en iyi drift pilotu Abdelatif Ait Mansour oldu26 Haziran 2019 Çarşamba 12:33
  • Döviz kurları26 Haziran 2019 Çarşamba 12:33
  • "İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı" başladı26 Haziran 2019 Çarşamba 12:33
  • EPDK kurul kararı26 Haziran 2019 Çarşamba 12:08
  • TEB ve KIA'dan otomobil finansmanında iş ortaklığı26 Haziran 2019 Çarşamba 12:08
  • Yeni Ford Puma 2020'de Türkiye yollarında olacak26 Haziran 2019 Çarşamba 11:53
  • Avrupa borsaları26 Haziran 2019 Çarşamba 11:53
  • ÇAYKUR'un birinci sürgün yaş çay alımı rekorla tamamlandı26 Haziran 2019 Çarşamba 11:38
  • Merkez bankaları para musluklarını yeniden açıyor26 Haziran 2019 Çarşamba 11:38
  • TCMB'den repo ihalesi26 Haziran 2019 Çarşamba 11:38
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim