• BIST 106.843
  • Altın 142,689
  • Dolar 3,5367
  • Euro 4,1209
  • İstanbul 28 °C
  • Ankara 24 °C

UEFA Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar

UEFA Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar
Futbolda UEFA Avrupa Ligi, gruplarda oynanan ilk hafta maçlarıyla başladı. İşte gecenin sonuçları..

UEFA Avrupa Ligi'nde gruplarda oynanan ilk hafta maçlarının sonuçları ve puan durumu şöyle:

A Grubu:

Apollon-Zürih: 3-2

Mönchengladbach-Villareal: 1-1

TakımlarOGBMAYP
1- Apollon11--323
2- Villareal1-1-111
3- Mönchengladbach1-1-111
4- Zürih1--1230

B Grubu:

Club Brugge-Torino: 0-0

Kopenhag-Helsinki: 2-0

TakımlarOGBMAYP
1- Kopenhag11--203
2- Torino1-1-001
3- Club Brugge1-1-001
4- Helsinki1--1020

C Grubu:

Beşiktaş-Asteras: 1-1

Partizan-Tottenham: 0-0

TAKIMLAROGBMAYP
1-Asteras1010111
2-Beşiktaş1010111
3-Tottenham1010001
4-Partizan1010001

D Grubu:

Dinamo Zagreb-Astra Giurgiu: 5-1

Salzburg-Celtic: 2-2

TakımlarOGBMAYP
1 Dinamo Zagreb11--513
2- Celtic1-1-221
3- Salzburg1-1-221
4- Astra Giurgiu1--1150

E Grubu:

Panathinaikos-Dinamo Moskova: 1-2

PSV-Estoril: 1-0

TakımlarOGBMAYP
1- Dinamo Moskova11--213
2- PSV11--103
3- Panathinaikos1--1120
4- Estoril1--1010

F Grubu:

Karabağ-Saint Etienne: 0-0

Dnipro-İnter: 0-1

TakımlarOGBMAYP
1- İnter11--103
2-Saint Etienne1-1-001
3-Karabağ1-1-001
4-Dnipro1--1010

HALİS ÖZKAHYA DÜDÜK ÇALDI

FIFA kokartlı Türk hakem Halis Özkahya, B Grubu'nda Belçika temsilcisi Club Brugge ile İtalyan ekip Torino arasında oynanan karşılaşmada görev yaptı.

Özkahya, golsüz sona eren karşılaşmada 3 kez sarı kartına başvurdu. Tecrübeli hakem, ev sahibi ekipten bir, İtalyan temsilcisinden ise iki futbolcuya sarı kart gösterdi.

G Grubu:

Standart Liege-Rijeka: 2-0

Sevilla-Feyenoord: 2-0

TAKIMLAROGBMAYP
1-Sevilla1100203
2-Standart Liege1100203
3-Feyenoord1001020
4-Rijeka1001020

H Grubu:

LOSC-Krasnodar: 1-1

Everton-Wolfsburg: 4-1

TAKIMLAROGBMAYP
1-Everton1100413
2-LOSC1010111
3-Krasnodar1010111
4-Wolfsburg1001140

I Grubu:

Young Boys-Slovan Bratislava: 5-0

Napoli-Sparta Prag: 3-1

TAKIMLAROGBMAYP
1-Young Boys1100503
2-Napoli1100313
3-Sparta Prag1001130
4-Slovan Bratislava1001050

J Grubu:

Steaua Bükreş-Aalborg: 6-0

Rio Ave-Dinamo Kiev: 0-3

TAKIMLAROGBMAYP
1-Steaua Bükreş1100603
2-Dinamo Kiev1100303
3-Rio Ave1001030
4-Aalborg1001060

K Grubu:

PAOK-Dinamo Minsk: 6-1

Fiorentina-Guingamp: 3-0

TAKIMLAROGBMAYP
1-PAOK1100613
2-Fiorentina1100303
3-Guingamp1001030
4-Dinamo Minsk1001160

L Grubu:

Metalist Kharkiv-Trabzonspor: 1-2

Legia Varşova-Lokeren: 1-0

TAKIMLAROGBMAYP
1-Trabzonspor1100213
2-Legia Varşova1100103
3-Metalist Kharkiv1001120
4-Lokeren1001010
Bu haber toplam 702 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim