• BIST 99.806
  • Altın 259,996
  • Dolar 5,6860
  • Euro 6,3840
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 16 °C

Futbol: Spor Toto 1. Lig'de görünüm

Futbol: Spor Toto 1. Lig'de görünüm
- Ligde 29. hafta maçları tamamlanırken, Gençlerbirliği liderliğe yükseldi


İSTANBUL (AA) - Spor Toto 1. Lig'de 29. hafta mücadelesi tamamlandı.

Ligde bugün oynanan haftanın son maçlarında Ümraniyespor, Altınordu'yu deplasmanda 2-1 yenerken, Adana Demirspor ile Altay 2-2 berabere kaldı.

Evinde Balıkesirspor Baltok'u 1-0 mağlup eden Gençlerbirliği, Abalı Denizlispor'un sahasında Boluspor ile 0-0 berabere kalmasıyla liderliğe yükseldi.


- Haftanın sonuçları


İstanbulspor-Osmanlıspor: 1-0

Hatayspor-Afjet Afyonspor: 2-0

Eskişehirspor-Birevim Elazığspor: 3-1

Abalı Denizlispor-Boluspor: 0-0

Kardemir Karabükspor-Giresunspor: 0-0

Gençlerbirliği-Balıkesirspor Baltok: 1-0

Gazişehir Gaziantep-Adanaspor: 4-1

Altınordu-Ümraniyespor: 1-2

Adana Demirspor-Altay: 2-2


- Puan durumu


Ligde 29. haftanın ardından oluşan puan durumu şöyle:




TakımlarOGBMAYAVP
1.GENÇLERBİRLİĞİ29194642231961
2.ABALI DENİZLİSPOR29178450302059
3.HATAYSPOR29159544192554
4.GAZİŞEHİR GAZİANTEP29157750242652
5.OSMANLISPOR291631040231751
6.ÜMRANİYESPOR2914783627949
7.ADANA DEMİRSPOR2914694233948
8.ALTINORDU29129839271245
9.BOLUSPOR29127103528743
10.ALTAY291010943331040
11.İSTANBULSPOR2981293737036
12.BALIKESİRSPOR BALTOK29106132837-936
13.ADANASPOR2989123539-433
14.ESKİŞEHİRSPOR2987143655-1931
15.GİRESUNSPOR29611122634-829
16.AFJET AFYONSPOR2967163347-1425
17.BİREVİM ELAZIĞSPOR2965183252-2023
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR290326888-800


Not: Kardemir Karabükspor'un 3 puanı silinmiştir.


- 30. haftanın programı


Spor Toto 1. Lig'de 30. hafta maçlarının programı şöyle:

19 Nisan Cuma:

19.00 Birevim Elazığspor-Osmanlıspor (Yeni Malatya)

20 Nisan Cumartesi:

14.00 Giresunspor-Abalı Denizlispor (Giresun Atatürk)

14.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.30 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)

21 Nisan Pazar:

14.00 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)

16.30 Altay-Hatayspor (İzmir Atatürk)

16.30 Afjet Afyonspor-Altınordu (Zafer)

19.30 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

22 Nisan Pazartesi:

19.00 Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)


Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 77 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • "En az 3 transfer daha yapacağız"17 Temmuz 2019 Çarşamba 23:43
  • "Taraftarımıza özlediği şampiyonluğu yaşatmak istiyoruz"17 Temmuz 2019 Çarşamba 23:38
  • Ümit Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası17 Temmuz 2019 Çarşamba 23:33
  • Abdullah Avcı'dan 3 transfer talebi17 Temmuz 2019 Çarşamba 23:18
  • Abdurrahim Albayrak'tan yeni sezon mesajı17 Temmuz 2019 Çarşamba 23:08
  • Dünya Eskrim Şampiyonası17 Temmuz 2019 Çarşamba 23:03
  • Voleybol: 17 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası17 Temmuz 2019 Çarşamba 23:03
  • Hokey: 21 Yaş Altı Kadınlar Avrupa Şampiyonası 217 Temmuz 2019 Çarşamba 22:48
  • Pınar Karşıyaka, Metecan Birsen'le 1 yıllık sözleşme imzaladı17 Temmuz 2019 Çarşamba 22:43
  • Doğan Şenli, Bahçeşehir Koleji'nde17 Temmuz 2019 Çarşamba 22:43
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim