• BIST 94.137
  • Altın 282,204
  • Dolar 5,8801
  • Euro 6,4975
  • İstanbul 18 °C
  • Ankara 22 °C

Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)17.700,001,21478,39
İş Bankası (C)5,87-1,6829,58
İş Bankası (Kur.)150.000,00208,63
İş Fin.Kir.2,256,64-51,40
İş Girişim2,542,4224,51
İş GMYO0,940,00-12,96
İş Y. Men. Değ.3,82-2,05106,84
İş Yat. Ort.1,280,0073,42
İşbir Holding360,00-1,37162,02
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,440,00-47,62
İttifak Holding4,252,16105,65
İz Hayvancılık Tarım5,59-3,12-15,17
İzmir Demir Çelik2,405,2644,58
İzmir Fırça1,84-1,08-11,11
Jantsa Jant Sanayi48,405,2287,51
Kafein Yazılım6,400,31-7,08
Kapital Yat. Holding2,8614,40-0,35
Kaplamin4,15-1,8915,28
Kardemir (A)2,08-0,4821,52
Kardemir (B)2,08-0,4820,86
Kardemir (D)2,11-0,472,64
Karel Elektronik9,97-0,70139,09
Karsan Otomotiv1,150,00-10,16
Karsu Tekstil1,87-1,0649,60
Karsusan Su Ürünleri San.5,250,0041,89
Kartonsan320,90-1,560,60
Katmerciler Ekipman2,93-0,68-2,61
Kent Gıda115,70-0,26-2,77
Kerevitaş Gıda2,37-1,6631,67
Kervansaray Yat. Holding0,35-2,780,00
Kiler GMYO1,963,7012,00
Klimasan Klima10,680,95175,26
Koç Holding18,77-2,3935,54
Konfrut Gıda40,040,0567,67
Konya Çimento210,20-1,0418,09
Kordsa Teknik Tekstil12,14-0,4128,32
Koza Altın69,301,1735,09
Koza Madencilik9,54-0,3132,13
Körfez GMYO1,41-0,7015,57
Kristal Kola1,170,8611,43
Kron Telekomünikasyon9,37-0,117,70
Kuştur Kuşadası Turizm21,000,0053,17
Kuyumcukent Gayrimenkul1,20-1,646,19
Kütahya Porselen4,99-1,199,67
Lider Faktoring2,895,8628,44
Link Bilgisayar10,45-0,8525,60
Logo Yazılım38,28-0,0541,05
Lokman Hekim Sağlık3,71-0,54-17,56
Lüks Kadife6,10-0,6525,77
Makina Takım1,420,71-7,79
Mardin Çimento5,20-1,7087,25
Marka Yatırım Holding0,790,0027,42
Marmaris Altınyunus23,424,2733,37
Marshall30,00-1,5718,95
Martı GMYO0,751,3515,38
Martı Otel0,78-1,2734,48
Mavi Giyim45,060,1339,85
Mazhar Zorlu Holding5,850,3453,54
Mega Polietilen1,95-1,52-4,41
Menderes Tekstil0,780,008,33
Mensa0,185,8828,57
Merit Turizm11,96-0,0899,67
Merko Gıda0,770,00-23,76
Metal Gayrimenkul0,740,00-14,94
Metemtur Otelcilik1,560,0048,57
Metro Holding1,960,00157,89
Metro Petrol ve Tesisleri1,360,7423,64
Metro Yatırım Ortaklığı1,216,142,54
Migros Ticaret20,480,2937,45
Milpa1,95-2,0136,43
Mistral GMYO1,37-0,72-10,46
MLP Sağlık14,80-0,4738,32
MMC San. Ve Tic. Yat.0,974,30-11,82
Mondi Tire Kutsan1,60-0,62-13,98
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.066,10
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret6,71-0,30
Net Holding1,75-0,57-10,71
Netaş Telekom.9,06-2,0540,25
Niğbaş Niğde Beton7,701,3292,50
Nuh Çimento8,22-0,4818,61
Nurol GMYO2,580,0022,86
Odaş Elektrik1,65-1,2017,18
Olmuksan-IP3,90-0,7615,73
Orge Enerji Elektrik3,49-0,8511,86
Orma Orman Mahsulleri3,65-2,93204,17
Osmanlı Menkul1,54-1,28-10,47
Ostim Endüstriyel Yat1,131,804,63
Otokar134,40-2,3356,48
Oyak Yat. Ort.1,74-0,579,90
Oylum Sınai Yatırımlar2,585,31152,94
Özak GMYO1,62-0,6111,79
Özbal Çelik Boru1,270,79-7,97
Özderici GMYO1,04-0,95-55,74
Özerden Plastik2,170,008,06
Panora GMYO4,510,2222,66
Park Elek.Madencilik3,37-3,7139,83
Parsan12,510,1642,81
Pegasus60,551,68164,18
Peker GMYO2,980,34-63,77
Penguen Gıda1,54-1,2842,59
Pera GMYO0,69-2,82-10,39
Pergamon Dış Ticaret6,250,812,33
Petkim3,43-0,58-12,89
Petrokent Turizm105,006,2852,84
Pınar Et Ve Un6,580,7748,30
Pınar Su1,530,0022,40
Pınar Süt8,91-1,3343,32
Plastikkart4,351,6461,11
Polisan Holding2,830,00-6,13
Politeknik Metal76,70-2,85118,72
Prizma Press Matbaacılık4,850,62212,90
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.108,700,30
QNB Finans Fin. Kir.24,8212,10265,00
QNB Finansbank15,512,3872,14
Ral Yatırım Holding7,00-5,41280,43
Ray Sigorta2,330,4367,63
Reysaş GMYO1,382,22100,00
Reysaş Lojistik1,03-0,9639,19
Rhea Girişim0,771,3216,67
Rodrigo Tekstil2,59-6,1636,32
Royal Halı1,020,993,03
RTA Laboratuvarları1,350,00-16,84
Sabancı Holding9,13-1,3026,23
Safkar Ege Soğutmacılık1,73-1,7011,60
Salix Yatırım Holding5,427,1140,78
Sanel Mühendislik6,451,57195,87
Sanifoam Sünger2,06-0,9664,80
Sanko Pazarlama3,05-1,2953,72
Saray Matbaacılık1,070,947,00
Sarkuysan3,51-1,4011,69
Sasa Polyester6,100,006,16
Say Reklamcılık1,162,6523,40
Sekuro Plastik3,01-0,331,69
Selçuk Ecza Deposu5,221,7592,02
Selçuk Gıda1,600,0020,30
Senkron Güvenlik3,00-1,64200,00
Serve Film Prodüksiyon1,800,00-7,69
Servet GMYO5,370,1914,26
Seyitler Kimya4,90-3,9227,27
Silverline Endüstri1,382,992,99
Sinpaş GMYO0,911,11145,95
Smartiks Yazılım2,53-0,78
Soda Sanayii5,73-0,35-15,30
Sodaş Sodyum Sanayii7,39-1,7333,19
Söktaş1,55-1,9022,05
Sönmez Filament3,97-1,7327,24
Sönmez Pamuklu3,56-1,6614,10
Sumaş Suni Tahta7,400,0010,52
Şeker Fin. Kir.3,87-0,2637,23
Şekerbank0,99-1,00-10,00
Şişe Cam4,30-0,23-21,57
Şok Marketler10,64-0,75-1,02
T. Halk Bankası5,89-2,00-16,10
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası23,66-1,2539,18
T.S.K.B.0,890,009,88
T.Tuborg8,34-0,365,12
Taç Tarım Ürünleri3,75-0,53-25,89
Tat Gıda4,83-1,0226,44
TAV Havalimanları24,000,509,14
Taze Kuru Gıda7,530,4010,74
Tek-Art Turizm0,74-1,33-12,94
Tekfen Holding18,121,68-7,69
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,58-1,53-13,13
Temapol Polimer Plastik3,80-1,5524,18
TGS Dış Ticaret3,25-0,9138,30
Tofaş Oto. Fab.22,20-0,4543,12
Torunlar GMYO1,69-1,1711,92
Trabzon Liman8,00-0,2516,30
Trabzonspor Sportif1,26-0,79-8,44
Trakya Cam2,930,341,42
Trend GMYO1,51-1,3118,90
TSKB GMYO0,860,004,88
Tuğçelik3,081,3244,60
Tukaş6,380,16284,34
Turcas Petrol1,81-1,0928,37
Turkcell13,07-0,087,40
Tümosan Motor ve Traktör4,62-1,492,67
Tüpraş135,10-2,2429,49
Türk Hava Yolları11,74-1,10-27,13
Türk Prysmian Kablo2,01-0,5016,54
Türk Telekom5,46-0,5540,00
Türk Traktör42,600,4222,06
Türker Proje Gayrimenkul26,301,15-18,17
Ufuk Yatırım1,80-2,7057,89
Ulaşlar Turizm Yat.1,60-2,4440,35
Ulusoy Elektrik25,00-1,5056,64
Ulusoy Un Sanayi2,90-1,3639,42
Umpaş Holding0,48-4,00-12,73
Uşak Seramik1,28-1,5415,32
Utopya Turizm3,39-0,59-17,32
Uzertaş Boya1,11-2,6385,00
Ülker Bisküvi18,78-5,0128,02
Ünye Çimento3,03-2,26-9,43
Vakıf Fin. Kir.1,320,00-7,30
Vakıf GMYO1,80-1,10-7,54
Vakıf Yat. Ort.1,89-1,5624,34
Vakıflar Bankası4,51-1,7415,64
Vakko Tekstil3,880,0048,75
Vanet Gıda1,52-1,9416,92
Verusa Holding15,51-3,06-6,37
Verusaturk Girisim3,25-0,315,43
Vestel9,972,7879,64
Vestel Beyaz Eşya14,631,2549,78
Viking Kağıt1,171,746,36
Yapı Kredi Koray GMYO1,97-0,5114,53
Yapı ve Kredi Bank.2,28-1,3042,50
Yaprak Süt ve Besi Çift.4,25-2,7552,33
Yataş6,33-1,2541,61
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,89-1,11-5,32
Yeni Gimat GMYO10,12-0,3040,94
Yeşil GMYO0,5310,4296,30
Yeşil Yapı0,462,2276,92
Yeşil Yatırım Holding11,01-3,4214,33
Yibitaş İnşaat Malzeme2.651,10-3,6020,56
Yonga Mobilya6,902,996,31
Yünsa4,81-0,6215,21
Zorlu Enerji1,22-0,81-0,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 24 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Borsada günlük işlemler (2)16 Ekim 2019 Çarşamba 19:03
  • Borsada şehir endekslerinin değişimi16 Ekim 2019 Çarşamba 19:03
  • Borsada endekslerin değişimi16 Ekim 2019 Çarşamba 19:03
  • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Türkiye Varlık Fonu denetimi görüşülüyor16 Ekim 2019 Çarşamba 18:48
  • Borsa günü düşüşle tamamladı16 Ekim 2019 Çarşamba 18:48
  • Piyasalarda gün sonu16 Ekim 2019 Çarşamba 18:48
  • Enerjisa Enerji'de bayrak değişimi16 Ekim 2019 Çarşamba 18:13
  • Kapalıçarşı'da altın16 Ekim 2019 Çarşamba 17:58
  • Döviz kurları16 Ekim 2019 Çarşamba 17:48
  • BDDK'nın bazı yetkileri Merkez Bankasına devrediliyor16 Ekim 2019 Çarşamba 17:48
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim