• BIST 100.511
  • Altın 217,245
  • Dolar 5,2805
  • Euro 5,9933
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 9 °C

Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım0,970,00-24,81
Acıpayam Selüloz3,861,0549,00
Adana Çimento (A)5,50-0,182,69
Adana Çimento (B)3,83-1,031,96
Adana Çimento (C)1,400,0078,49
Adel Kalemcilik11,72-1,10-24,51
Adese Alışveriş Ticaret11,162,20460,80
Afyon Çimento4,50-1,10-42,16
Ak Enerji0,57-1,72-37,36
Akbank7,26-0,55-23,12
Akçansa7,56-0,66-26,15
Akdenız Güvenlık Hız.2,46-1,60-53,62
Akfen GMYO1,360,00-43,57
Akın Tekstil8,20-1,91-41,89
Akiş GMYO2,50-0,40-10,45
Akmerkez GMYO15,98-2,26-14,31
Aksa8,85-2,43-26,15
Aksa Enerji3,34-17,33-19,13
Aksigorta3,67-0,2721,01
Aksu Enerji9,540,4280,02
Alarko Carrıer41,62-1,14-27,65
Alarko GMYO55,65-0,6313,11
Alarko Holding2,00-0,99-42,98
Albaraka Türk1,33-0,75-11,55
Alcatel Lucent Teletaş5,58-5,74-30,08
Alkim Kağıt5,04-1,758,72
Alkim Kimya24,58-0,813,67
Altınyağ0,603,45-49,84
Altınyunus Çeşme3,82-1,04-24,36
Anadolu Cam3,07-3,4620,25
Anadolu Efes19,73-2,33-17,13
Anadolu Grubu Holding12,19-0,08-48,33
Anadolu Hayat Emek.5,80-0,51-25,80
Anadolu Isuzu6,96-2,11-23,52
Anadolu Sigorta4,41-0,9046,45
Anel Elektrik1,923,23-49,07
Anel Telekom0,38-2,56-24,00
Arçelik16,220,37-21,91
Arena Bilgisayar3,21-0,93-24,11
Armada Bilgisayar9,21-4,0635,84
Arsan Tekstil1,600,00-8,57
Artı Yatırım Holding1,1217,8919,15
Aselsan27,380,00-13,71
Aslan Çimento27,60-1,71-26,56
Ata GMYO3,950,77-17,54
Atakule GMYO1,56-1,89-23,90
Atlantik Petrol Ürünleri0,79-43,17
Atlantis Yatırım Holding0,310,00-36,73
Atlas Yat. Ort.0,971,04-1,02
AvivaSA Emeklilik Hayat11,68-0,85-34,02
Avrasya GMYO1,000,00-36,71
Avrasya Petrol ve Tur.1,170,00-30,36
Avrasya Stratejik GMYF1.211,300,06
Avrupa Yatırım Holding1,96-1,5160,66
Ayen Enerji2,64-2,22-45,34
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,554,73-5,39
Aygaz11,74-2,17-19,01
Bagfaş5,23-1,32-50,19
Bak Ambalaj4,686,85-3,87
Balatacılar Balatacılık0,430,00-23,21
Bantaş Ambalaj1,42-1,39-65,28
Banvit12,09-2,34-43,56
Baştaş Başkent Çimento1,99-0,50-15,92
Batı Çimento2,354,44-46,48
Batısöke Çimento0,90-2,17-45,76
Bera Holding1,61-1,83-48,06
Berkosan Yalıtım1,48-1,33-33,63
Beşiktaş Futbol Yat.1,70-1,16-58,44
Beyaz Filo4,25-1,85-87,36
Bilici Yatırım1,31-1,50-14,41
Bim Mağazalar77,40-0,391,79
Bimeks0,0716,67-75,00
Birko Mensucat0,340,00-17,07
Birlik Mensucat0,770,00-45,39
Bizim Mağazaları6,97-1,13-9,48
Bolu Çimento3,71-1,85-22,22
Bomonti Elektrik0,486,67-55,56
Borusan Mannesmann8,70-1,58-21,22
Borusan Yat. Paz.38,94-1,17-9,75
Bosch Fren Sistemleri160,20-1,11-12,55
Bossa5,57-2,7937,53
Boyner Perakende Yat.4,745,57-48,37
Brisa6,13-1,61-15,68
Burçelik2,90-1,36-24,68
Burçelik Vana1,51-0,66-13,71
Bursa Çimento4,90-1,41-3,23
Carrefoursa3,04-1,30-45,52
Coca Cola İçecek28,80-1,37-14,01
Cosmos Yat. Holding0,90-23,08
Credıtwest Faktorıng1,260,8013,03
Çelebi53,051,8255,71
Çelik Halat5,360,1943,33
Çemaş Döküm2,72-0,3747,03
Çemtaş6,84-0,8769,36
Çimbeton28,720,77-22,21
Çimentaş7,50-1,32-35,29
Çimsa7,73-2,03-41,42
Çuhadaroğlu Metal1,72-1,15-41,30
Dagi Giyim1,378,73-39,65
Dagi Yatırım Holding1,062,91-25,87
Dardanel1,05-46,15
Datagate Bilgisayar4,54-7,54-53,30
Demirören Gazetecilik8,78-0,11234,47
Demısaş Döküm3,43-0,87147,03
Denge Holding1,19-3,25-37,10
Deniz GMYO3,10-7,1914,81
Denizbank5,05-2,7037,60
Denizli Cam9,850,51-17,02
Derimod9,30-0,9623,83
Desa Deri0,99-1,98-1,98
Despec Bilgisayar3,700,273,06
Deva Holding3,54-1,39-19,18
Diriteks Diriliş Tekstil0,79-4,82-32,48
Ditaş Doğan5,770,00-3,77
DO-CO503,400,26143,62
Doğan Burda2,85-0,35-14,16
Doğan Holding1,15-1,7132,18
Doğtaş Kelebek Mobilya0,880,00-75,82
Doğusan2,360,0061,64
Doğuş GMYO1,95-2,50-39,81
Doğuş Otomotiv4,66-2,71-38,19
Döktaş Dökümcülük10,89-3,54-1,00
Duran Doğan Basım3,23-2,12-14,32
Dyo Boya2,89-0,34-62,02
Eczacıbaşı İlaç2,93-1,01-29,91
Eczacıbaşı Yatırım6,890,00-31,30
Edip Gayrimenkul0,54-3,57-54,24
Ege Endüstri382,400,1627,50
Ege Gübre20,70-1,99-18,89
Ege Profil8,89-0,45-9,55
Ege Seramik3,40-3,13-22,22
Egeli & Co Tarım Girişim0,120,00-82,61
Egeli&Co Enerji Yatırım0,23-4,17-51,06
Egeli&Co Yatırım Holding0,09-10,00-55,00
Egeplast4,22-2,54-9,83
Ekiz Kimya0,34-40,35
Emek Elektrik0,910,00-42,25
Eminiş Ambalaj1,412,17-69,61
Emlak Konut GMYO1,700,00-34,55
Enerjisa Enerji4,86-0,41
Enka İnşaat4,670,86-13,87
Erbosan63,55-1,70-19,87
Ereğli Demir Çelik8,93-0,78-4,39
Ersu Gıda0,87-1,14-33,59
Escort Teknoloji0,68-1,45-46,03
Etiler Gıda2,393,91-49,04
Euro Kapital Yat. Ort.0,620,00-43,48
Euro Trend Yat. Ort.0,541,89-42,10
Euro Yat. Ort.0,561,82-32,78
Euro Yatırım Holding0,430,00-29,51
Fenerbahçe Futbol7,37-2,90-54,82
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,19-2,74-76,90
F-M İzmit Piston17,16-1,7236,96
Fonet Bilgi Teknolojileri3,53-0,84-28,25
Ford Otosan57,55-2,04-0,85
Formet Çelik Kapı4,31-2,71
Frigo Pak Gıda1,027,37
Galatasaray Sportif1,22-0,81-41,84
Garanti Bankası7,86-0,76-23,51
Garanti Faktoring1,86-0,53-42,94
Garanti Yat. Ort.0,590,00-15,89
Gedik Y. Men. Değ.3,55-4,8340,87
Gedik Yatırım Holding2,69-10,3394,93
Gediz Ambalaj4,83-1,0233,61
Gentaş2,21-0,9047,32
Gersan Elektrik3,10-0,64-34,18
Global Men. Değ.0,440,00-2,22
Global Yat. Holding2,69-0,37-25,48
Good-Year3,32-0,90-20,16
Göltaş Çimento30,28-2,07-52,89
Gözde Girişim2,39-1,65-57,77
GSD Denizcilik1,05-0,94-22,22
GSD Holding0,740,002,78
Gübre Fabrik.2,80-1,75-33,81
Güler Yat. Holding1,413,6821,55
Güneş Sigorta1,40-0,71-15,15
Halk GMYO0,640,00-29,88
Halk Sigorta1,7519,8631,41
Hatay Tekstil3,61-0,28-27,36
Hedef Girişim1,03-0,96-48,16
Hektaş9,29-2,2132,71
HUB Girişim1,93-7,6662,18
Hürriyet Gzt.0,811,25-39,55
ICBC Turkey Bank6,890,2951,10
İdealist GMYO1,64-0,61-19,61
İhlas Ev Aletleri0,30-3,23-41,18
İhlas Gayrimenkul1,230,00-37,24
İhlas Gazetecilik0,690,00-41,53
İhlas Holding0,303,45-43,40
İhlas Yayın Holding0,310,00-39,22
İndeks Bilgisayar5,49-5,02-46,28
Info Yatırım0,99-1,00-16,10
İntema20,88-2,06-14,22
İpek Doğal Enerji4,77-0,63-11,17
İskenderun Demir Çelik6,69-1,1837,13

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 24 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Tahvil ihracı için 3 kuruluşa yetki24 Ocak 2019 Perşembe 14:13
  • Merkez Bankası rezervleri24 Ocak 2019 Perşembe 14:13
  • Brüksel'de öğrencilerden çevre protestosu24 Ocak 2019 Perşembe 13:58
  • Spot piyasada elektrik fiyatları24 Ocak 2019 Perşembe 13:58
  • Spot piyasada doğal gaz fiyatları24 Ocak 2019 Perşembe 13:53
  • En fazla kazandıran BES fonları24 Ocak 2019 Perşembe 13:48
  • En fazla kaybettiren BES fonları24 Ocak 2019 Perşembe 13:48
  • BES'te kategorilerine göre en fazla kazandıran fonlar24 Ocak 2019 Perşembe 13:48
  • BES'te kategorilerine göre en fazla kaybettiren fonlar24 Ocak 2019 Perşembe 13:48
  • Yatırım fonu istatistikleri24 Ocak 2019 Perşembe 13:43
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim