• BIST 100.849
  • Altın 217,430
  • Dolar 5,2820
  • Euro 5,9938
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 9 °C

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)38.000,004,97123,64
İş Bankası (B)3.599,90-0,69187,91
İş Bankası (C)4,06-4,47-39,22
İş Bankası (Kur.)60.000,00675,63
İş Fin.Kir.2,433,8574,37
İş Girişim1,69-1,17-2,87
İş GMYO0,86-1,15-29,72
İş Y. Men. Değ.2,040,00-4,33
İş Yat. Ort.0,810,002,66
İşbir Holding169,90-4,01-7,43
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,283,70-30,00
İttifak Holding3,664,5757,08
İz Hayvancılık Tarım9,8420,00417,89
İzmir Demir Çelik1,74-1,69-46,30
İzmir Fırça1,53-6,71-83,46
İzocam21,56-1,10-18,46
Jantsa Jant Sanayi25,46-0,62-17,20
Kafein Yazılım6,59-0,90
Kapital Yat. Holding2,4020,0093,55
Kaplamin3,03-2,26-22,70
Kardemir (A)2,15-4,02-27,12
Kardemir (B)2,15-4,02-26,62
Kardemir (D)2,88-5,26-10,28
Karel Elektronik3,79-3,07-34,77
Karsan Otomotiv1,26-2,33-19,23
Karsu Tekstil0,96-2,04-51,52
Karsusan Su Ürünleri San.4,14-0,48-16,36
Kartonsan341,00-0,9922,55
Katmerciler Ekipman6,08-2,25-49,16
Kent Gıda117,00-0,76-14,29
Kerevitaş Gıda1,89-1,05-55,75
Kervansaray Yat. Holding0,402,5614,29
Kiler GMYO1,750,57-52,19
Klimasan Klima4,080,49-15,88
Koç Holding15,46-0,45-14,53
Konfrut Gıda24,38-0,8970,49
Konya Çimento183,30-0,49-28,12
Kordsa Teknik Tekstil10,75-1,2946,42
Koza Altın47,04-3,6923,14
Koza Madencilik5,63-0,53-12,58
Körfez GMYO1,01-2,88-39,16
Kristal Kola1,06-1,85-41,11
Kron Telekomünikasyon9,95-2,45-46,22
Kuştur Kuşadası Turizm13,07-4,6037,44
Kuyumcukent Gayrimenkul1,15-4,96-72,29
Kütahya Porselen5,70-0,87-20,50
Lider Faktoring4,17-1,882,36
Link Bilgisayar8,49-0,82-40,46
Logo Yazılım32,16-1,05-45,26
Lokman Hekim Sağlık4,38-1,57-27,35
Lüks Kadife4,23-1,86-10,19
Makina Takım1,03-1,90-48,50
Mardin Çimento3,06-1,29-20,52
Marka Yatırım Holding0,580,00-65,68
Marmaris Altınyunus17,470,11-8,05
Marshall26,28-1,87-49,27
Martı GMYO0,54-1,82-74,53
Martı Otel0,520,00-43,48
Mavi Giyim36,04-3,12-37,17
Mazhar Zorlu Holding4,20-6,255,26
MCT Danışmanlık10,46-5,3474,33
Mega Polietilen3,250,00185,09
Menderes Tekstil0,59-6,35-28,92
Merit Turizm6,032,38
Merko Gıda0,80-1,23-39,85
Metal Gayrimenkul0,77-2,53-40,77
Metemtur Otelcilik1,000,00-32,43
Metro Holding0,82-1,20-17,17
Metro Petrol ve Tesisleri1,39-2,11-49,45
Metro Yatırım Ortaklığı1,30-0,76-37,30
Migros Ticaret16,130,12-43,46
Milpa1,54-11,49-28,70
Mistral GMYO2,08-3,26-43,71
MLP Sağlık13,130,61
MMC San. Ve Tic. Yat.0,901,12-35,25
Mondi Tire Kutsan1,97-1,508,84
Net Holding2,100,48-4,98
Netaş Telekom.7,07-5,73-55,37
Niğbaş Niğde Beton0,58-3,33-38,30
Nuh Çimento8,42-0,59-7,55
Nurol GMYO2,18-2,24-54,11
Odaş Elektrik2,74-3,18-54,33
Olmuksan-IP3,66-0,27-19,98
Orge Enerji Elektrik3,52-0,28-12,96
Orma Orman Mahsulleri0,78-1,27-30,97
Osmanlı Menkul1,55-2,52-50,64
Ostim Endüstriyel Yat0,99-2,94-39,26
Otokar79,50-1,79-34,14
Oyak Yat. Ort.0,94-3,09-5,06
Oylum Sınai Yatırımlar0,90-1,10-47,06
Özak GMYO2,461,235,13
Özbal Çelik Boru1,36-3,55-49,47
Özderici GMYO5,90-0,67709,91
Özerden Plastik2,830,354,04
Panora GMYO4,04-0,74-8,53
Park Elek.Madencilik2,42-1,63-41,97
Parsan26,961,28130,43
Pegasus22,22-3,73-34,26
Peker GMYO15,150,66
Penguen Gıda1,180,00-47,09
Pera GMYO0,46-2,13-47,73
Pergamon Dış Ticaret9,22-0,65140,74
Petkim4,98-3,30-25,80
Petrokent Turizm58,10-9,9222,37
Pınar Et Ve Un5,27-2,77-42,75
Pınar Su1,23-0,81-31,67
Pınar Süt6,85-0,15-43,46
Plastikkart2,170,00-24,91
Polisan Holding6,33-0,31-26,74
Politeknik Metal37,78-1,3613,45
Prizma Press Matbaacılık1,88-0,5316,05
QNB Finans Fin. Kir.3,700,82-5,13
QNB Finansbank5,01-1,76-8,29
Ral Yatırım Holding1,63-2,400,00
Ray Sigorta1,66-0,60-8,29
Reysaş GMYO0,630,00-50,39
Reysaş Lojistik0,71-1,39-44,53
Rhea Girişim0,560,00-50,00
Rodrigo Tekstil2,580,78-13,71
Royal Halı0,974,306,59
RTA Laboratuvarları2,01-0,50-27,17
Sabancı Holding7,73-0,51-28,44
Safkar Ege Soğutmacılık1,76-0,56
Salix Yatırım Holding4,102,76-47,44
Sanel Mühendislik1,962,0814,62
Sanifoam Sünger1,211,68-27,98
Sanko Pazarlama2,17-0,46-23,05
Saray Matbaacılık0,880,00-17,76
Sarkuysan3,440,009,75
Sasa Polyester8,49-3,308,37
Say Reklamcılık0,75-3,85-55,09
Sekuro Plastik3,52-3,56-59,07
Selçuk Ecza Deposu3,09-2,22-11,77
Selçuk Gıda1,23-1,6062,97
Senkron Güvenlik1,30-0,76-30,11
Serve Kırtasiye2,18-2,68251,61
Servet GMYO2,53-0,78-16,78
Seyitler Kimya3,96-1,00-23,22
Silverline Endüstri1,290,00-25,77
Sinpaş GMYO0,350,00-48,98
Soda Sanayii7,302,9668,73
Sodaş Sodyum Sanayii6,6710,4395,68
Söktaş1,110,00-33,13
Sönmez Filament3,05-3,17-26,51
Sönmez Pamuklu3,26-1,21-17,68
Sumaş Suni Tahta7,572,16
Şeker Fin. Kir.2,19-2,67-9,58
Şekerbank0,97-1,02-46,99
Şişe Cam5,06-1,5611,22
Şok Marketler10,740,28
T. Halk Bankası7,351,66-30,11
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası37,30-0,16573,51
T.S.K.B.0,75-2,60-37,67
T.Tuborg10,050,401,40
Taç Tarım Ürünleri2,651,929,05
Tat Gıda3,79-1,30-26,20
TAV Havalimanları23,22-3,338,20
Taze Kuru Gıda8,07-0,86-0,98
Tek-Art Turizm0,68-1,45-9,65
Tekfen Holding22,760,6238,95
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,58-2,98-30,49
Temapol Polimer Plastik2,802,94-41,30
TGS Dış Ticaret5,28-0,3846,18
Tofaş Oto. Fab.19,47-1,47-37,49
Torunlar GMYO1,63-1,21-50,16
Trabzon Liman8,93-0,33
Trabzonspor Sportif1,310,00-40,45
Trakya Cam3,23-1,52-19,77
Trend GMYO1,29-2,27
TSKB GMYO0,57-1,72-21,92
Tuğçelik2,10-2,33-33,96
Tukaş1,36-2,16-39,01
Turcas Petrol1,42-0,70-43,52
Turkcell11,65-0,60-20,79
Tümosan Motor ve Traktör4,63-2,53-39,00
Tüpraş125,60-8,6516,46
Türk Hava Yolları14,65-6,03-6,63
Türk Prysmian Kablo1,650,00-34,08
Türk Telekom3,850,52-40,22
Türk Traktör36,10-1,10-48,79
Türker Proje Gayrimenkul26,78-0,52-28,70
Ufuk Yatırım1,183,51-61,56
Ulaşlar Turizm Yat.0,970,00-43,27
Ulusoy Elektrik11,74-2,0929,56
Ulusoy Un Sanayi1,88-1,05-32,37
Umpaş Holding0,729,0914,29
Uşak Seramik1,56-4,88-36,33
Utopya Turizm3,574,39-20,49
Uzertaş Boya0,69-1,43-39,47
Ülker Bisküvi15,351,32-21,96
Ünye Çimento3,79-1,042,89
Vakıf Fin. Kir.1,27-3,05-21,58
Vakıf GMYO1,722,38-31,56
Vakıf Yat. Ort.1,09-0,91-23,24
Vakıflar Bankası3,69-2,64-44,71
Vakko Tekstil3,140,646,62
Vanet Gıda3,766,2117,50
Verusa Holding14,99-0,73-34,56
Verusaturk Girisim2,91-3,9623,31
Vestel6,78-3,42-10,44
Vestel Beyaz Eşya12,92-0,1552,36
Viking Kağıt1,090,00-9,17
Yapı Kredi Koray GMYO1,32-2,94-43,10
Yapı ve Kredi Bank.1,70-3,41-39,21
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,504,602,19
Yataş3,97-3,41-50,90
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,98-3,92-6,65
Yeni Gimat GMYO7,90-0,63-5,22
Yeşil GMYO0,30-3,23-52,38
Yeşil Yapı0,30-3,23-70,59
Yeşil Yatırım Holding11,30-3,00-29,37
Yibitaş İnşaat Malzeme2.295,00-4,1727,20
Yonga Mobilya9,19-1,18207,74
Yünsa5,05-2,3212,22
Zorlu Enerji1,14-1,72-27,85

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 27 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim