• BIST 94.158
  • Altın 257,425
  • Dolar 5,7769
  • Euro 6,5197
  • İstanbul 24 °C
  • Ankara 21 °C

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)20.173,1013,4018,72
İş Bankası (B)1.560,0020,0024,76
İş Bankası (C)4,02-2,66-39,82
İş Bankası (Kur.)17.000,0030,77119,76
İş Fin.Kir.2,070,9848,54
İş Girişim1,47-1,34-15,52
İş GMYO0,881,15-28,08
İş Y. Men. Değ.2,07-0,48-2,92
İş Yat. Ort.0,78-1,27-1,14
İşbir Holding183,004,57-0,29
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,2618,18-35,00
İttifak Holding3,91-5,1067,81
İz Hayvancılık Tarım3,01-4,1458,42
İzmir Demir Çelik1,84-2,13-43,21
İzmir Fırça1,58-0,63-82,92
İzocam21,60-0,55-18,31
Jantsa Jant Sanayi25,48-0,70-17,13
Kafein Yazılım6,91-0,14
Kapital Yat. Holding1,57-14,6726,61
Kaplamin3,060,00-21,94
Kardemir (A)2,52-2,70-14,58
Kardemir (B)2,52-2,33-13,99
Kardemir (D)3,71-1,0715,58
Karel Elektronik4,13-3,95-28,92
Karsan Otomotiv1,25-0,79-19,87
Karsu Tekstil1,04-1,89-47,47
Karsusan Su Ürünleri San.4,35-11,04-12,12
Kartonsan330,300,0018,71
Katmerciler Ekipman6,05-2,73-49,41
Kent Gıda114,00-0,44-16,48
Kerevitaş Gıda1,83-2,66-57,15
Kervansaray Yat. Holding0,30-6,25-14,29
Kiler GMYO1,520,00-58,47
Klimasan Klima4,633,12-4,54
Koç Holding16,450,92-9,06
Konfrut Gıda22,28-2,5455,80
Konya Çimento178,80-0,67-29,88
Kordsa Teknik Tekstil10,14-0,2038,11
Koza Altın51,902,6735,86
Koza Madencilik5,952,76-7,61
Körfez GMYO1,06-1,85-36,14
Kristal Kola1,468,15-18,89
Kron Telekomünikasyon11,29-2,59-38,97
Kuştur Kuşadası Turizm12,77-1,0134,29
Kuyumcukent Gayrimenkul1,30-5,11-68,67
Kütahya Porselen4,84-1,02-32,50
Lider Faktoring3,85-5,87-5,50
Link Bilgisayar8,68-1,36-39,13
Logo Yazılım31,80-2,33-45,87
Lokman Hekim Sağlık4,83-1,43-19,89
Lüks Kadife4,29-0,92-8,92
Makina Takım1,141,79-43,00
Mardin Çimento3,350,60-12,99
Marka Yatırım Holding0,65-2,99-61,54
Marmaris Altınyunus18,15-2,68-4,47
Marshall32,56-2,92-37,14
Martı GMYO0,591,72-72,17
Martı Otel0,560,00-39,13
Mavi Giyim33,420,66-41,74
Mazhar Zorlu Holding3,782,44-5,26
MCT Danışmanlık27,14-3,07352,33
Mega Polietilen3,61-2,96216,67
Menderes Tekstil0,63-1,56-24,10
Merit Turizm5,98-0,171,53
Merko Gıda0,84-2,33-36,84
Metal Gayrimenkul0,78-9,30-40,00
Metemtur Otelcilik1,12-1,75-24,32
Metro Holding0,79-1,25-20,20
Metro Petrol ve Tesisleri1,50-0,66-45,45
Metro Yatırım Ortaklığı1,05-2,78-51,16
Migros Ticaret14,582,10-48,89
Milpa1,43-0,69-33,80
Mistral GMYO1,96-2,00-46,96
MLP Sağlık12,611,78
MMC San. Ve Tic. Yat.1,068,16-23,74
Mondi Tire Kutsan2,28-1,7225,97
Net Holding2,010,50-9,05
Netaş Telekom.7,67-1,29-51,58
Niğbaş Niğde Beton0,7216,13-23,40
Nuh Çimento8,700,12-4,47
Nurol GMYO2,71-0,73-42,95
Odaş Elektrik3,30-4,07-45,00
Olmuksan-IP3,680,55-19,54
Orge Enerji Elektrik3,23-1,52-20,13
Orma Orman Mahsulleri0,880,00-22,12
Osmanlı Menkul1,68-4,55-46,50
Ostim Endüstriyel Yat1,030,00-36,81
Otokar77,40-0,77-35,88
Oyak Yat. Ort.0,97-1,02-2,03
Oylum Sınai Yatırımlar1,00-1,96-41,18
Özak GMYO2,44-0,814,27
Özbal Çelik Boru1,42-2,74-47,24
Özderici GMYO5,99-0,83722,26
Özerden Plastik2,85-5,004,77
Panora GMYO4,00-0,25-9,43
Park Elek.Madencilik2,57-1,15-38,37
Parsan21,580,9484,44
Pegasus23,821,53-29,53
Peker GMYO12,222,69
Penguen Gıda1,293,20-42,15
Pera GMYO0,530,00-39,77
Pergamon Dış Ticaret10,50-4,46174,16
Petkim5,202,16-22,52
Petrokent Turizm49,50-1,004,25
Pınar Et Ve Un5,22-2,79-43,29
Pınar Su1,33-0,75-26,11
Pınar Süt6,66-2,35-45,03
Plastikkart2,18-0,91-24,57
Polisan Holding6,58-1,35-23,84
Politeknik Metal39,02-2,3517,18
Prizma Press Matbaacılık1,79-0,5610,49
QNB Finans Fin. Kir.3,60-4,00-7,69
QNB Finansbank4,90-1,21-10,30
Ral Yatırım Holding1,75-1,697,36
Ray Sigorta1,70-6,59-6,08
Reysaş GMYO0,71-1,39-44,09
Reysaş Lojistik0,780,00-39,06
Rhea Girişim0,540,00-51,79
Rodrigo Tekstil2,315,96-22,74
Royal Halı0,830,00-8,79
RTA Laboratuvarları2,012,55-27,17
Sabancı Holding7,422,20-31,31
Safkar Ege Soğutmacılık1,74-0,57
Salix Yatırım Holding4,78-3,43-38,72
Sanel Mühendislik1,47-2,65-14,04
Sanifoam Sünger1,18-1,67-29,76
Sanko Pazarlama2,260,00-19,86
Saray Matbaacılık0,941,08-12,15
Sarkuysan3,320,005,92
Sasa Polyester9,34-0,4319,22
Say Reklamcılık0,963,23-42,51
Sekuro Plastik4,101,23-52,33
Selçuk Ecza Deposu3,09-2,83-11,77
Selçuk Gıda1,180,0056,34
Senkron Güvenlik1,50-4,46-19,35
Serve Kırtasiye2,10-4,55238,71
Servet GMYO2,533,27-16,78
Seyitler Kimya4,000,00-22,45
Silverline Endüstri1,31-3,68-24,62
Sinpaş GMYO0,400,00-48,05
Soda Sanayii6,63-1,4953,25
Sodaş Sodyum Sanayii5,68-0,3566,64
Söktaş1,18-4,07-28,92
Sönmez Filament3,33-0,60-19,76
Sönmez Pamuklu3,32-1,48-16,16
Sumaş Suni Tahta8,00-3,85
Şeker Fin. Kir.2,160,00-10,81
Şekerbank0,990,00-45,90
Şişe Cam5,29-2,5816,28
Şok Marketler8,703,69
T. Halk Bankası6,932,82-34,10
T. Kalkınma Bank.40,48-20,00630,69
T.S.K.B.0,813,85-32,68
T.Tuborg9,00-0,33-9,19
Taç Tarım Ürünleri2,60-3,357,00
Tat Gıda4,062,01-20,94
TAV Havalimanları27,34-4,4127,40
Taze Kuru Gıda8,22-4,420,86
Tek-Art Turizm0,720,00-4,33
Tekfen Holding22,06-1,5234,68
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,370,23-15,15
Temapol Polimer Plastik3,01-0,33-36,90
TGS Dış Ticaret5,601,0855,04
Tofaş Oto. Fab.22,400,18-28,08
Torunlar GMYO1,57-1,26-51,99
Trabzon Liman9,491,39
Trabzonspor Sportif1,22-0,81-44,55
Trakya Cam3,86-1,78-4,12
Trend GMYO1,49-1,32
TSKB GMYO0,633,28-13,70
Tuğçelik2,16-0,46-32,08
Tukaş1,471,38-34,08
Turcas Petrol1,550,00-38,35
Turkcell10,62-0,38-27,80
Tümosan Motor ve Traktör4,561,11-39,92
Tüpraş137,00-0,7227,03
Türk Hava Yolları16,50-1,205,16
Türk Prysmian Kablo1,73-1,14-30,89
Türk Telekom3,490,58-45,81
Türk Traktör44,20-2,90-37,29
Türker Proje Gayrimenkul25,98-0,46-30,83
Ufuk Yatırım1,26-0,79-58,96
Ulaşlar Turizm Yat.1,050,00-38,60
Ulusoy Elektrik10,74-2,9818,52
Ulusoy Un Sanayi2,00-1,96-28,06
Umpaş Holding0,486,67-23,81
Uşak Seramik1,52-1,94-37,96
Utopya Turizm3,830,52-14,70
Uzertaş Boya0,730,00-35,96
Ülker Bisküvi16,341,36-16,93
Ünye Çimento3,78-0,262,62
Vakıf Fin. Kir.1,344,69-17,25
Vakıf GMYO1,640,61-34,75
Vakıf Yat. Ort.1,110,00-21,83
Vakıflar Bankası3,59-1,37-46,21
Vakko Tekstil2,91-1,69-1,19
Vanet Gıda2,741,48-14,38
Verusa Holding27,005,0617,87
Verusaturk Girisim3,341,2141,53
Vestel7,16-0,42-5,42
Vestel Beyaz Eşya9,760,2115,09
Viking Kağıt1,24-0,803,33
Yapı Kredi Koray GMYO1,42-2,07-38,79
Yapı ve Kredi Bank.1,660,00-40,64
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,120,00-13,34
Yataş3,84-1,03-52,51
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,070,001,93
Yeni Gimat GMYO8,05-0,37-3,42
Yeşil GMYO0,36-2,70-42,86
Yeşil Yapı0,372,78-63,73
Yeşil Yatırım Holding14,06-11,29-12,12
Yibitaş İnşaat Malzeme2.597,500,0043,96
Yonga Mobilya10,38-10,21247,59
Yünsa6,60-0,1546,67
Zorlu Enerji1,23-1,60-22,15

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 46 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Meteorolojiden sağanak uyarısı20 Haziran 2019 Perşembe 19:23
  • Borsada günlük işlemler (2)20 Haziran 2019 Perşembe 19:18
  • Borsada şehir endekslerinin değişimi20 Haziran 2019 Perşembe 19:18
  • Borsada endekslerin değişimi20 Haziran 2019 Perşembe 19:18
  • Borsada günlük işlemler (1)20 Haziran 2019 Perşembe 19:13
  • Piyasalarda gün sonu20 Haziran 2019 Perşembe 18:58
  • Borsa, günü düşüşle tamamladı20 Haziran 2019 Perşembe 18:53
  • Merkezi yönetim brüt borç stoku 1 trilyon 221,1 milyar lira20 Haziran 2019 Perşembe 18:43
  • Hazine alacakları 18,7 milyar lira20 Haziran 2019 Perşembe 17:48
  • Modern Eğitim Koleji, TEKNOFEST finalinde20 Haziran 2019 Perşembe 17:43
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim