• BIST 94.499
  • Altın 244,847
  • Dolar 5,9310
  • Euro 6,6059
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 10 °C

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)86.445,0088,33
İş Bankası (B)9.158,0020,00199,26
İş Bankası (C)5,620,1824,06
İş Bankası (Kur.)100.000,102,04105,75
İş Fin.Kir.7,75-0,3967,39
İş Girişim2,960,6845,10
İş GMYO0,961,05-11,11
İş Y. Men. Değ.2,39-0,8329,41
İş Yat. Ort.0,791,287,03
İşbir Holding164,100,6718,91
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,303,45-64,29
İttifak Holding4,772,8053,87
İz Hayvancılık Tarım4,26-0,70-35,36
İzmir Demir Çelik1,71-0,583,01
İzmir Fırça1,721,18-16,91
İzocam20,40-0,20-4,76
Jantsa Jant Sanayi27,78-0,79-0,07
Kafein Yazılım6,782,73-1,57
Kapital Yat. Holding1,86-2,11-35,19
Kaplamin3,463,59-3,89
Kardemir (A)2,34-1,2728,57
Kardemir (B)2,30-1,2925,68
Kardemir (D)2,38-1,659,17
Karel Elektronik6,27-1,4250,36
Karsan Otomotiv1,490,0016,41
Karsu Tekstil1,273,251,60
Karsusan Su Ürünleri San.5,994,1761,89
Kartonsan320,00-1,020,32
Katmerciler Ekipman4,48-1,75-23,68
Kent Gıda130,602,279,75
Kerevitaş Gıda1,521,33-15,56
Kervansaray Yat. Holding0,26-3,70-25,71
Kiler GMYO2,100,4820,00
Klimasan Klima6,78-1,8871,21
Koç Holding16,24-1,8717,27
Konfrut Gıda26,483,6810,89
Konya Çimento181,10-0,221,74
Kordsa Teknik Tekstil11,31-0,7919,54
Koza Altın42,12-0,89-17,89
Koza Madencilik5,67-1,39-21,47
Körfez GMYO1,284,074,92
Kristal Kola0,811,25-22,86
Kron Telekomünikasyon8,002,17-8,05
Kuştur Kuşadası Turizm19,490,5221,81
Kuyumcukent Gayrimenkul1,468,1529,20
Kütahya Porselen4,140,24-9,01
Lider Faktoring2,181,40-3,11
Link Bilgisayar13,310,8359,98
Logo Yazılım37,20-1,4837,07
Lokman Hekim Sağlık4,370,00-2,89
Lüks Kadife4,17-2,11-14,02
Makina Takım1,340,75-12,99
Mardin Çimento3,26-0,610,00
Marka Yatırım Holding0,591,72-4,84
Marmaris Altınyunus16,18-0,37-7,86
Marshall23,440,60-7,06
Martı GMYO0,651,560,00
Martı Otel0,610,005,17
Mavi Giyim37,201,3615,46
Mazhar Zorlu Holding3,794,70-0,52
Mega Polietilen2,03-0,98-0,49
Menderes Tekstil0,67-2,90-6,94
Mensa0,21-8,7050,00
Merit Turizm8,850,5747,75
Merko Gıda0,67-6,94-33,66
Metal Gayrimenkul0,89-1,112,30
Metemtur Otelcilik1,070,941,90
Metro Holding0,77-2,531,32
Metro Petrol ve Tesisleri1,15-0,864,55
Metro Yatırım Ortaklığı1,330,0012,71
Migros Ticaret13,720,51-7,92
Milpa1,450,691,45
Mistral GMYO1,263,28-17,65
MLP Sağlık12,08-2,5012,90
MMC San. Ve Tic. Yat.1,00-4,76-9,09
Mondi Tire Kutsan1,960,005,38
Net Holding1,680,00-14,29
Netaş Telekom.7,56-0,1317,03
Niğbaş Niğde Beton7,300,1482,50
Nuh Çimento7,150,56-7,62
Nurol GMYO2,182,353,81
Odaş Elektrik1,54-1,289,37
Olmuksan-IP3,850,0014,24
Orge Enerji Elektrik3,12-0,320,00
Orma Orman Mahsulleri1,3618,2613,33
Osmanlı Menkul1,594,61-7,56
Ostim Endüstriyel Yat1,08-0,920,00
Otokar105,00-0,8522,25
Oyak Yat. Ort.1,121,82-31,29
Oylum Sınai Yatırımlar1,144,5911,76
Özak GMYO2,57-1,1521,80
Özbal Çelik Boru1,21-0,82-12,32
Özderici GMYO0,843,70-64,26
Özerden Plastik2,900,0016,00
Panora GMYO4,311,1714,02
Park Elek.Madencilik2,33-0,43-3,32
Parsan9,97-2,7313,81
Pegasus29,38-1,1428,18
Peker GMYO3,73-2,61-54,65
Penguen Gıda1,410,0030,56
Pera GMYO0,490,00-36,36
Pergamon Dış Ticaret6,89-1,4312,81
Petkim4,51-0,22-10,52
Petrokent Turizm69,003,530,44
Pınar Et Ve Un7,030,1437,30
Pınar Su1,280,002,40
Pınar Süt7,22-0,699,06
Plastikkart3,79-2,3240,37
Polisan Holding3,18-0,634,30
Politeknik Metal42,442,9121,03
Prizma Press Matbaacılık1,700,599,68
QNB Finans Fin. Kir.4,651,09-31,62
QNB Finansbank6,670,45-25,97
Ral Yatırım Holding3,25-2,4076,63
Ray Sigorta2,171,8856,12
Reysaş GMYO0,880,0027,54
Reysaş Lojistik0,71-1,39-4,05
Rhea Girişim0,730,0010,61
Rodrigo Tekstil2,78-1,4246,32
Royal Halı1,392,2140,40
RTA Laboratuvarları1,360,00-21,84
Sabancı Holding7,64-3,295,63
Safkar Ege Soğutmacılık2,13-0,4714,01
Salix Yatırım Holding2,556,25-33,77
Sanel Mühendislik2,49-0,4014,22
Sanifoam Sünger1,942,6555,20
Sanko Pazarlama2,170,46-6,06
Saray Matbaacılık1,081,898,00
Sarkuysan3,29-1,20-3,52
Sasa Polyester8,150,37-0,49
Say Reklamcılık0,840,00-10,64
Sekuro Plastik2,95-0,67-0,34
Selçuk Ecza Deposu3,860,0038,35
Selçuk Gıda1,52-0,6514,29
Senkron Güvenlik4,753,04375,00
Serve Film Prodüksiyon2,410,4223,59
Servet GMYO3,95-0,25-15,96
Seyitler Kimya3,68-1,60-4,42
Silverline Endüstri1,150,00-14,18
Sinpaş GMYO0,412,5010,81
Soda Sanayii7,270,142,39
Sodaş Sodyum Sanayii7,901,2825,40
Söktaş1,551,9722,05
Sönmez Filament3,340,607,05
Sönmez Pamuklu3,160,641,28
Sumaş Suni Tahta7,280,004,00
Şeker Fin. Kir.3,08-2,539,22
Şekerbank1,050,00-4,55
Şişe Cam5,89-3,133,88
Şok Marketler9,22-0,43-14,23
T. Halk Bankası6,20-0,16-11,68
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,92-1,17-21,71
T.S.K.B.0,761,33-6,17
T.Tuborg8,55-0,477,76
Taç Tarım Ürünleri3,68-1,08-27,27
Tat Gıda4,25-0,2311,26
TAV Havalimanları23,74-1,667,95
Taze Kuru Gıda5,95-0,17-12,50
Tek-Art Turizm0,742,78-12,94
Tekfen Holding23,90-1,4821,75
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,54-0,78-14,48
Temapol Polimer Plastik2,87-0,69-6,21
TGS Dış Ticaret2,73-0,7316,17
Tofaş Oto. Fab.18,51-2,5819,33
Torunlar GMYO2,332,1954,30
Trabzon Liman9,21-0,439,77
Trabzonspor Sportif0,920,00-33,14
Trakya Cam3,310,009,24
Trend GMYO1,37-2,147,87
TSKB GMYO0,772,67-6,10
Tuğçelik2,140,000,47
Tukaş3,80-2,06128,92
Turcas Petrol1,390,00-1,42
Turkcell12,641,203,86
Tümosan Motor ve Traktör4,34-0,69-3,56
Tüpraş127,10-2,0821,82
Türk Hava Yolları13,940,36-13,47
Türk Prysmian Kablo1,981,5412,50
Türk Telekom4,390,2312,56
Türk Traktör31,00-0,64-11,17
Türker Proje Gayrimenkul26,70-0,60-16,93
Ufuk Yatırım1,14-0,870,00
Ulaşlar Turizm Yat.1,401,4522,81
Ulusoy Elektrik19,843,3324,31
Ulusoy Un Sanayi2,400,4215,38
Umpaş Holding0,410,00-25,45
Uşak Seramik1,00-0,99-9,91
Utopya Turizm6,60-4,9060,98
Uzertaş Boya1,06-3,6476,67
Ülker Bisküvi19,001,8829,52
Ünye Çimento3,12-3,41-10,09
Vakıf Fin. Kir.1,40-1,41-21,35
Vakıf GMYO1,87-1,06-6,03
Vakıf Yat. Ort.1,161,75-23,68
Vakıflar Bankası4,30-0,2310,26
Vakko Tekstil3,041,6710,95
Vanet Gıda1,430,0010,00
Verusa Holding20,50-2,9423,49
Verusaturk Girisim3,13-0,63-5,44
Vestel13,254,00138,74
Vestel Beyaz Eşya17,320,9944,09
Viking Kağıt1,010,00-8,18
Yapı Kredi Koray GMYO1,451,40-15,70
Yapı ve Kredi Bank.2,10-0,9431,25
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,542,01-8,96
Yataş4,70-0,215,15
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,841,20-10,64
Yeni Gimat GMYO8,800,009,59
Yeşil GMYO0,273,850,00
Yeşil Yapı0,25-3,85-3,85
Yeşil Yatırım Holding8,710,11-9,55
Yibitaş İnşaat Malzeme2.239,901,86
Yonga Mobilya6,41-1,69-2,88
Yünsa4,421,845,87
Zorlu Enerji1,24-0,800,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 31 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • EBRD’den gelişen ekonomilere orta gelir tuzağı uyarısı25 Nisan 2019 Perşembe 20:23
  • "Türkiye, son 17 yılda 217 milyar dolar dış yatırım çekti"25 Nisan 2019 Perşembe 20:08
  • SPK haftalık bülteni25 Nisan 2019 Perşembe 19:58
  • Avrupa borsaları düşüşle kapandı25 Nisan 2019 Perşembe 19:53
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri25 Nisan 2019 Perşembe 19:08
  • Piyasalarda gün sonu25 Nisan 2019 Perşembe 18:58
  • Borsa günü düşüşle tamamladı25 Nisan 2019 Perşembe 18:48
  • Uluslararası Perakende Kiralama Günü'nde sektörün geleceği konuşuldu25 Nisan 2019 Perşembe 18:33
  • Kapalıçarşı'da altın25 Nisan 2019 Perşembe 17:48
  • Döviz kurları25 Nisan 2019 Perşembe 17:38
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim