• BIST 100.849
  • Altın 217,430
  • Dolar 5,2820
  • Euro 5,9938
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 9 °C

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım0,9719,75-24,81
Acıpayam Selüloz3,82-2,3047,45
Adana Çimento (A)5,51-0,362,88
Adana Çimento (B)3,87-1,023,02
Adana Çimento (C)1,40-2,7878,49
Adel Kalemcilik11,85-1,09-23,67
Adese Alışveriş Ticaret10,921,58448,74
Afyon Çimento4,55-1,52-41,52
Ak Enerji0,580,00-36,26
Akbank7,30-1,22-22,70
Akçansa7,61-2,44-25,66
Akdenız Güvenlık Hız.2,50-1,19-52,87
Akfen GMYO1,362,26-43,57
Akın Tekstil8,363,98-40,75
Akiş GMYO2,512,03-10,10
Akmerkez GMYO16,351,24-12,32
Aksa9,07-0,55-24,32
Aksa Enerji4,041,25-2,18
Aksigorta3,68-0,2721,34
Aksu Enerji9,500,6479,26
Alarko Carrıer42,106,58-26,81
Alarko GMYO56,002,2813,82
Alarko Holding2,020,50-42,41
Albaraka Türk1,34-1,47-10,88
Alcatel Lucent Teletaş5,92-1,66-25,81
Alkim Kağıt5,130,2010,66
Alkim Kimya24,78-1,274,51
Altınyağ0,58-3,33-51,51
Altınyunus Çeşme3,86-2,77-23,56
Anadolu Cam3,183,5824,56
Anadolu Efes20,201,51-15,16
Anadolu Grubu Holding12,201,75-48,29
Anadolu Hayat Emek.5,830,00-25,42
Anadolu Isuzu7,11-1,66-21,87
Anadolu Sigorta4,45-1,1147,78
Anel Elektrik1,86-2,62-50,66
Anel Telekom0,392,63-22,00
Arçelik16,16-0,55-22,20
Arena Bilgisayar3,24-1,52-23,40
Armada Bilgisayar9,60-2,0441,59
Arsan Tekstil1,60-0,62-8,57
Artı Yatırım Holding0,952,151,06
Aselsan27,38-0,94-13,71
Aslan Çimento28,08-1,27-25,28
Ata GMYO3,92-0,76-18,16
Atakule GMYO1,59-1,85-22,44
Atlantik Petrol Ürünleri0,79-43,17
Atlantis Yatırım Holding0,313,33-36,73
Atlas Yat. Ort.0,960,00-2,04
AvivaSA Emeklilik Hayat11,781,03-33,46
Avrasya GMYO1,00-2,91-36,71
Avrasya Petrol ve Tur.1,17-1,68-30,36
Avrasya Stratejik GMYF1.210,600,05
Avrupa Yatırım Holding1,99-1,9763,11
Ayen Enerji2,70-4,26-44,10
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,480,00-9,66
Aygaz12,00-6,03-17,22
Bagfaş5,30-0,38-49,52
Bak Ambalaj4,38-8,75-10,03
Balatacılar Balatacılık0,43-2,27-23,21
Bantaş Ambalaj1,44-3,36-64,79
Banvit12,38-7,06-42,20
Baştaş Başkent Çimento2,00-0,99-15,50
Batı Çimento2,25-3,85-48,76
Batısöke Çimento0,920,00-44,56
Bera Holding1,64-1,80-47,10
Berkosan Yalıtım1,500,00-32,74
Beşiktaş Futbol Yat.1,72-1,71-57,95
Beyaz Filo4,33-3,78-87,12
Bilici Yatırım1,33-0,75-13,10
Bim Mağazalar77,70-1,522,18
Bimeks0,06-14,29-78,57
Birko Mensucat0,34-2,86-17,07
Birlik Mensucat0,77-2,53-45,39
Bizim Mağazaları7,05-0,70-8,44
Bolu Çimento3,78-0,79-20,76
Bomonti Elektrik0,45-13,46-58,33
Borusan Mannesmann8,841,38-19,95
Borusan Yat. Paz.39,401,29-8,69
Bosch Fren Sistemleri162,00-2,17-11,56
Bossa5,73-0,8741,48
Boyner Perakende Yat.4,49-6,85-51,09
Brisa6,23-0,80-14,31
Burçelik2,94-1,67-23,64
Burçelik Vana1,52-1,94-13,14
Bursa Çimento4,97-0,20-1,85
Carrefoursa3,08-1,91-44,80
Coca Cola İçecek29,20-0,41-12,82
Cosmos Yat. Holding0,90-23,08
Credıtwest Faktorıng1,255,9312,13
Çelebi52,10-0,7652,92
Çelik Halat5,35-0,7443,06
Çemaş Döküm2,73-10,2047,57
Çemtaş6,90-0,7270,84
Çimbeton28,50-3,39-22,81
Çimentaş7,60-1,55-34,43
Çimsa7,89-1,38-40,20
Çuhadaroğlu Metal1,74-2,79-40,61
Dagi Giyim1,26-1,56-44,49
Dagi Yatırım Holding1,030,00-27,97
Dardanel1,05-1,87-46,15
Datagate Bilgisayar4,910,20-49,49
Demirören Gazetecilik8,790,00234,85
Demısaş Döküm3,466,46149,19
Denge Holding1,236,96-34,99
Deniz GMYO3,34-15,6623,70
Denizbank5,1915,5941,42
Denizli Cam9,80-2,00-17,44
Derimod9,39-0,3225,03
Desa Deri1,012,020,00
Despec Bilgisayar3,692,792,79
Deva Holding3,59-2,71-18,04
Diriteks Diriliş Tekstil0,83-3,49-29,06
Ditaş Doğan5,77-0,52-3,77
DO-CO502,100,62142,99
Doğan Burda2,861,78-13,86
Doğan Holding1,17-0,8534,48
Doğtaş Kelebek Mobilya0,88-3,30-75,82
Doğusan2,36-1,2661,64
Doğuş GMYO2,00-5,66-38,27
Doğuş Otomotiv4,79-0,83-36,46
Döktaş Dökümcülük11,29-0,092,64
Duran Doğan Basım3,30-3,79-12,47
Dyo Boya2,90-2,03-61,89
Eczacıbaşı İlaç2,96-3,58-29,19
Eczacıbaşı Yatırım6,89-2,27-31,30
Edip Gayrimenkul0,560,00-52,54
Ege Endüstri381,80-2,7327,30
Ege Gübre21,12-0,28-17,24
Ege Profil8,93-1,11-9,14
Ege Seramik3,51-3,31-19,70
Egeli & Co Tarım Girişim0,120,00-82,61
Egeli&Co Enerji Yatırım0,240,00-48,94
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,00-50,00
Egeplast4,336,39-7,48
Ekiz Kimya0,340,00-40,35
Emek Elektrik0,91-2,15-42,25
Eminiş Ambalaj1,38-6,76-70,26
Emlak Konut GMYO1,70-3,41-34,55
Enerjisa Enerji4,88-1,41
Enka İnşaat4,63-0,64-14,61
Erbosan64,65-1,22-18,49
Ereğli Demir Çelik9,00-1,64-3,64
Ersu Gıda0,88-1,12-32,82
Escort Teknoloji0,69-1,43-45,24
Etiler Gıda2,30-1,71-50,96
Euro Kapital Yat. Ort.0,62-3,13-43,48
Euro Trend Yat. Ort.0,53-3,64-43,17
Euro Yat. Ort.0,55-1,79-33,98
Euro Yatırım Holding0,43-2,27-29,51
Fenerbahçe Futbol7,59-2,44-53,47
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,28-4,37-76,25
F-M İzmit Piston17,46-2,1839,36
Fonet Bilgi Teknolojileri3,56-3,52-27,64
Ford Otosan58,75-0,421,21
Formet Çelik Kapı4,43-2,42
Frigo Pak Gıda1,022,007,37
Galatasaray Sportif1,23-1,60-41,36
Garanti Bankası7,92-1,74-22,93
Garanti Faktoring1,87-2,09-42,64
Garanti Yat. Ort.0,59-1,67-15,89
Gedik Y. Men. Değ.3,73-6,9848,02
Gedik Yatırım Holding3,00-4,15117,39
Gediz Ambalaj4,88-3,5634,99
Gentaş2,23-13,2348,66
Gersan Elektrik3,12-4,59-33,76
Global Men. Değ.0,440,00-2,22
Global Yat. Holding2,70-0,37-25,21
Good-Year3,35-2,05-19,43
Göltaş Çimento30,92-2,15-51,89
Gözde Girişim2,43-0,82-57,07
GSD Denizcilik1,060,95-21,48
GSD Holding0,741,372,78
Gübre Fabrik.2,85-2,73-32,62
Güler Yat. Holding1,36-0,7317,24
Güneş Sigorta1,41-2,08-14,55
Halk GMYO0,64-1,54-29,88
Halk Sigorta1,4619,679,64
Hatay Tekstil3,62-0,82-27,16
Hedef Girişim1,040,00-47,65
Hektaş9,50-0,7335,71
HUB Girişim2,09-11,0675,63
Hürriyet Gzt.0,80-1,23-40,30
ICBC Turkey Bank6,87-0,7250,66
İdealist GMYO1,651,23-19,12
İhlas Ev Aletleri0,310,00-39,22
İhlas Gayrimenkul1,23-2,38-37,24
İhlas Gazetecilik0,690,00-41,53
İhlas Holding0,29-6,45-45,28
İhlas Yayın Holding0,31-3,13-39,22
İndeks Bilgisayar5,780,70-43,44
Info Yatırım1,000,00-15,25
İntema21,32-3,35-12,41
İpek Doğal Enerji4,80-1,03-10,61
İskenderun Demir Çelik6,77-2,0338,77

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 34 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Spot piyasada elektrik fiyatları24 Ocak 2019 Perşembe 13:58
  • Spot piyasada doğal gaz fiyatları24 Ocak 2019 Perşembe 13:53
  • En fazla kazandıran BES fonları24 Ocak 2019 Perşembe 13:48
  • En fazla kaybettiren BES fonları24 Ocak 2019 Perşembe 13:48
  • BES'te kategorilerine göre en fazla kazandıran fonlar24 Ocak 2019 Perşembe 13:48
  • BES'te kategorilerine göre en fazla kaybettiren fonlar24 Ocak 2019 Perşembe 13:48
  • Yatırım fonu istatistikleri24 Ocak 2019 Perşembe 13:43
  • En fazla kazandıran yatırım fonları24 Ocak 2019 Perşembe 13:43
  • En fazla kaybettiren yatırım fonları24 Ocak 2019 Perşembe 13:43
  • Kategorilerine göre en fazla kazandıran yatırım fonları24 Ocak 2019 Perşembe 13:43
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim