• BIST 102.715
  • Altın 223,931
  • Dolar 5,2843
  • Euro 5,9542
  • İstanbul 6 °C
  • Ankara 0 °C

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım0,721,41-44,19
Acıpayam Selüloz2,651,532,29
Adana Çimento (A)5,640,005,30
Adana Çimento (B)3,96-1,005,42
Adana Çimento (C)1,531,3295,06
Adel Kalemcilik12,790,95-17,62
Adese Alışveriş Ticaret6,09-0,16206,03
Afyon Çimento4,81-0,41-38,17
Ak Enerji0,617,02-32,97
Akbank6,431,90-31,91
Akçansa7,60-1,30-25,76
Akdenız Güvenlık Hız.2,56-3,40-51,74
Akfen GMYO1,84-1,08-23,65
Akın Tekstil8,120,37-42,45
Akiş GMYO2,280,00-18,33
Akmerkez GMYO17,94-0,55-8,94
Aksa9,050,56-24,48
Aksa Enerji3,70-0,80-10,41
Aksigorta3,71-1,0722,33
Aksu Enerji8,452,8059,45
Alarko Carrıer39,10-1,06-32,03
Alarko GMYO50,353,012,33
Alarko Holding2,15-2,71-38,71
Albaraka Türk1,360,74-9,55
Alcatel Lucent Teletaş5,86-1,84-26,57
Alkim Kağıt4,01-1,96-13,50
Alkim Kimya24,00-0,831,22
Altınyağ0,674,69-43,99
Altınyunus Çeşme3,70-5,13-26,73
Anadolu Cam2,85-2,0611,64
Anadolu Efes18,701,96-21,46
Anadolu Grubu Holding14,82-3,14-37,18
Anadolu Hayat Emek.6,17-2,06-21,07
Anadolu Isuzu7,853,70-13,74
Anadolu Sigorta4,47-1,1148,44
Anel Elektrik1,90-1,04-49,60
Anel Telekom0,38-2,56-24,00
Arçelik12,703,67-38,86
Arena Bilgisayar2,81-1,75-33,57
Armada Bilgisayar10,940,9261,36
Arsan Tekstil1,700,00-2,86
Artı Yatırım Holding1,08-3,5714,89
Aselsan26,260,54-17,24
Aslan Çimento27,46-1,86-26,93
Ata GMYO4,010,25-16,28
Atakule GMYO2,18-0,466,34
Atlantik Petrol Ürünleri0,79-43,17
Atlantis Yatırım Holding0,360,00-26,53
Atlas Yat. Ort.0,862,38-12,24
AvivaSA Emeklilik Hayat11,25-0,88-36,45
Avrasya GMYO1,05-1,87-33,54
Avrasya Petrol ve Tur.1,30-7,80-22,62
Avrasya Stratejik GMYF1.185,700,08
Avrupa Yatırım Holding2,672,3045,90
Ayen Enerji3,01-0,99-37,68
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,54-0,65-6,00
Aygaz12,320,98-15,01
Bagfaş5,65-0,18-46,19
Bak Ambalaj5,18-1,893,52
Balatacılar Balatacılık0,410,00-26,79
Bantaş Ambalaj1,93-2,03-52,81
Banvit13,690,29-36,09
Baştaş Başkent Çimento2,00-9,09-15,50
Batı Çimento2,57-2,65-41,47
Batısöke Çimento1,02-2,86-38,53
Bera Holding1,61-1,83-48,06
Berkosan Yalıtım1,59-0,63-28,70
Beşiktaş Futbol Yat.1,95-2,01-52,32
Beyaz Filo4,46-3,25-86,73
Bilici Yatırım1,37-2,14-10,49
Bim Mağazalar80,503,404,80
Bimeks0,100,00-64,29
Birko Mensucat0,340,00-17,07
Birlik Mensucat0,83-8,79-41,13
Bizim Mağazaları6,364,26-17,40
Bolu Çimento4,32-0,92-9,44
Bomonti Elektrik0,56-1,75-48,15
Borusan Mannesmann8,03-3,02-27,29
Borusan Yat. Paz.37,86-0,11-12,26
Bosch Fren Sistemleri169,000,60-7,74
Bossa5,84-1,6844,20
Boyner Perakende Yat.7,52-0,79-18,08
Brisa6,200,81-14,72
Burçelik2,97-0,34-22,86
Burçelik Vana1,460,00-16,57
Bursa Çimento4,66-0,85-7,97
Carrefoursa3,46-1,42-37,99
Coca Cola İçecek30,461,53-9,05
Cosmos Yat. Holding0,850,00-27,35
Credıtwest Faktorıng1,110,00-0,43
Çelebi58,9019,9672,88
Çelik Halat5,70-2,2352,42
Çemaş Döküm4,3519,83135,14
Çemtaş6,95-1,4272,08
Çimbeton28,50-2,86-22,81
Çimentaş8,73-3,00-24,68
Çimsa8,13-1,57-38,38
Çuhadaroğlu Metal1,800,00-38,57
Dagi Giyim1,41-2,08-37,89
Dagi Yatırım Holding1,07-0,93-25,17
Dardanel1,16-0,85-40,51
Datagate Bilgisayar4,81-1,84-50,52
Demirören Gazetecilik11,4119,98334,66
Demısaş Döküm2,81-2,43102,38
Denge Holding1,35-5,59-28,65
Deniz GMYO3,400,0025,93
Denizbank4,59-0,4325,07
Denizli Cam9,76-0,81-17,78
Derimod10,144,5435,02
Desa Deri1,00-1,96-0,99
Despec Bilgisayar2,75-2,14-23,40
Deva Holding3,911,03-10,73
Diriteks Diriliş Tekstil0,792,60-32,48
Ditaş Doğan5,70-2,90-4,94
DO-CO486,10-5,30135,25
Doğan Burda2,81-4,42-15,36
Doğan Holding1,07-1,8322,99
Doğtaş Kelebek Mobilya1,060,00-70,88
Doğusan2,70-3,5784,93
Doğuş GMYO2,07-3,72-36,11
Doğuş Otomotiv4,76-1,04-36,86
Döktaş Dökümcülük11,80-0,347,27
Duran Doğan Basım3,53-7,35-6,37
Dyo Boya3,60-1,10-52,69
Eczacıbaşı İlaç3,23-2,12-22,73
Eczacıbaşı Yatırım7,28-2,15-27,42
Edip Gayrimenkul0,590,00-50,00
Ege Endüstri414,20-3,2538,10
Ege Gübre20,200,50-20,85
Ege Profil9,00-0,66-8,43
Ege Seramik3,13-0,32-28,39
Egeli & Co Tarım Girişim0,129,09-82,61
Egeli&Co Enerji Yatırım0,23-4,17-51,06
Egeli&Co Yatırım Holding0,1011,11-50,00
Egeplast3,601,41-23,08
Ekiz Kimya0,380,00-33,33
Emek Elektrik1,04-2,80-34,00
Eminiş Ambalaj1,00-0,99-78,45
Emlak Konut GMYO1,751,74-32,63
Enerjisa Enerji4,970,00
Enka İnşaat4,89-1,01-9,81
Erbosan63,30-0,86-20,19
Ereğli Demir Çelik10,65-1,0214,03
Ersu Gıda0,920,00-29,77
Escort Teknoloji0,611,67-51,59
Etiler Gıda2,880,35-38,59
Euro Kapital Yat. Ort.0,700,00-36,19
Euro Trend Yat. Ort.0,611,67-34,59
Euro Yat. Ort.0,590,00-29,18
Euro Yatırım Holding0,47-4,08-22,95
Fenerbahçe Futbol8,10-9,45-50,34
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,29-1,38-68,94
F-M İzmit Piston16,11-0,1228,58
Fonet Bilgi Teknolojileri3,75-1,06-23,78
Ford Otosan66,000,8413,70
Formet Çelik Kapı7,170,00
Frigo Pak Gıda1,020,007,37
Galatasaray Sportif1,40-4,11-33,25
Garanti Bankası7,121,28-30,72
Garanti Faktoring2,11-0,94-35,28
Garanti Yat. Ort.0,610,00-16,93
Gedik Y. Men. Değ.2,911,7515,48
Gedik Yatırım Holding1,641,2318,84
Gediz Ambalaj4,57-2,3526,42
Gentaş2,40-2,4459,99
Gersan Elektrik3,235,90-31,42
Global Men. Değ.0,45-2,170,00
Global Yat. Holding2,90-0,34-19,67
Good-Year3,60-0,83-13,42
Göltaş Çimento34,90-1,86-46,55
Gözde Girişim2,290,44-59,54
GSD Denizcilik1,061,92-21,48
GSD Holding0,67-1,47-6,94
Gübre Fabrik.2,80-0,36-33,81
Güler Yat. Holding1,288,4710,34
Güneş Sigorta1,42-0,70-13,94
Halk GMYO0,631,61-30,98
Halk Sigorta0,810,00-39,17
Hatay Tekstil3,65-2,14-26,56
Hedef Girişim1,270,00-40,00
Hektaş8,600,2322,86
HUB Girişim1,43-1,3820,17
Hürriyet Gzt.0,962,13-28,36
ICBC Turkey Bank5,922,0729,82
İdealist GMYO1,630,00-20,10
İhlas Ev Aletleri0,336,45-35,29
İhlas Gayrimenkul1,24-1,59-36,73
İhlas Gazetecilik0,71-2,74-39,83
İhlas Holding0,32-3,03-39,62
İhlas Yayın Holding0,330,00-35,29
İndeks Bilgisayar5,41-3,22-47,06
Info Yatırım1,01-0,98-14,41
İntema24,66-2,761,31
İpek Doğal Enerji4,951,64-7,82
İskenderun Demir Çelik8,290,2469,93

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 43 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ev ve mutfak eşyalarında yeni hedef İngiltere16 Şubat 2019 Cumartesi 11:38
  • TCMB'den zorunlu karşılık açıklaması16 Şubat 2019 Cumartesi 11:18
  • "Erken rezervasyonda yabancı turistte yüzde 25 artış var"16 Şubat 2019 Cumartesi 10:53
  • Dacia'dan günlük 39,90 TL'den başlayan ödeme fırsatı16 Şubat 2019 Cumartesi 10:53
  • Dar gelirli kadınların girişimci çocuklarına "fongogo" desteği16 Şubat 2019 Cumartesi 10:48
  • Yatırımcı rehberi (4)16 Şubat 2019 Cumartesi 10:38
  • Yatırımcı rehberi (5)16 Şubat 2019 Cumartesi 10:38
  • Yatırımcı rehberi (6)16 Şubat 2019 Cumartesi 10:38
  • Yatırımcı rehberi (7)16 Şubat 2019 Cumartesi 10:38
  • Yatırımcı rehberi (8)16 Şubat 2019 Cumartesi 10:38
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim