• BIST 94.899
  • Altın 284,364
  • Dolar 5,9263
  • Euro 6,5343
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 27 °C

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,53-0,65-21,54
Acıpayam Selüloz3,37-0,305,48
Adana Çimento (A)6,44-0,466,45
Adana Çimento (B)4,61-0,2212,17
Adana Çimento (C)1,14-1,72-19,15
Adel Kalemcilik10,694,80-2,82
Adese Alışveriş Ticaret0,92-1,08-60,68
Afyon Çimento3,991,01-13,07
Ak Enerji0,510,00-19,05
Akbank7,47-0,8026,94
Akçansa6,581,080,58
Akdenız Güvenlık Hız.1,450,69-27,86
Akfen GMYO1,490,68-9,70
Akın Tekstil8,60-0,46-5,13
Akiş GMYO2,290,44-5,03
Akmerkez GMYO19,22-0,1024,57
Aksa8,850,3433,39
Aksa Enerji2,340,43-12,69
Aksigorta4,27-0,7036,01
Aksu Enerji8,33-1,777,90
Alarko Carrıer35,500,00-9,81
Alarko GMYO41,70-0,19-1,24
Alarko Holding3,011,0154,34
Albaraka Türk1,190,00-2,46
Alcatel Lucent Teletaş6,945,1520,49
Alkim Kağıt3,66-0,541,83
Alkim Kimya27,701,8428,59
Altınyağ0,400,00-9,09
Altınyunus Çeşme2,902,11-6,49
Anadolu Cam2,71-0,735,66
Anadolu Efes20,601,682,62
Anadolu Grubu Holding10,741,035,98
Anadolu Hayat Emek.4,850,41-14,83
Anadolu Isuzu6,98-0,5712,94
Anadolu Sigorta4,230,487,75
Anel Elektrik1,730,586,79
Arçelik20,042,3026,92
Arena Bilgisayar3,791,07-14,06
Armada Bilgisayar10,090,908,61
Arsan Tekstil1,860,0014,81
Artı Yatırım Holding0,880,001,15
Aselsan17,310,99-27,92
Aslan Çimento24,520,25-12,93
Ata GMYO3,851,32-3,99
Atakule GMYO1,111,83-15,64
Atlantis Yatırım Holding0,380,00111,11
Atlas Yat. Ort.0,821,23-4,65
AvivaSA Emeklilik Hayat8,70-0,3417,59
Avrasya GMYO1,291,5746,59
Avrasya Petrol ve Tur.1,16-0,857,41
Avrasya Stratejik GMYF1.271,400,012,01
Avrupa Yatırım Holding1,830,00-24,69
Ayen Enerji2,38-0,421,28
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,600,0016,33
Aygaz9,306,65-6,48
Bagfaş6,58-0,3036,51
Bak Ambalaj5,301,154,54
Balatacılar Balatacılık0,290,00-12,12
Bantaş Ambalaj1,48-0,6717,93
Banvit14,75-0,6736,70
Baştaş Başkent Çimento1,80-1,10-10,89
Batı Çimento2,290,88-4,98
Batısöke Çimento0,91-1,09-16,51
Bera Holding1,800,56-12,62
Berkosan Yalıtım1,570,00-13,26
Beşiktaş Futbol Yat.1,471,38-9,26
Beyaz Filo3,220,6317,95
Bilici Yatırım1,907,3450,25
Bim Mağazalar90,102,395,17
Birko Mensucat0,240,00-20,00
Birlik Mensucat0,73-1,35-37,61
Bizim Mağazaları6,66-0,89-2,06
Bolu Çimento2,590,00-24,49
Bomonti Elektrik0,820,0070,83
Borusan Mannesmann7,930,7613,13
Borusan Yat. Paz.39,22-0,718,26
Bosch Fren Sistemleri157,70-0,383,22
Bossa3,902,36-7,23
Boyner Perakende Yat.7,92-0,13101,02
Brisa5,90-0,34-6,79
Burçelik2,922,46-9,03
Burçelik Vana1,490,680,68
Bursa Çimento4,402,330,00
Carrefoursa3,07-0,97-11,78
Ceo Event Medya5,600,00
Coca Cola İçecek32,70-0,9110,60
Cosmos Yat. Holding1,058,25
Credıtwest Faktorıng1,11-5,136,73
Çelebi94,300,1161,62
Çelik Halat3,930,26-27,26
Çemaş Döküm0,700,00-7,89
Çemtaş5,840,52-2,07
Çimbeton26,520,38-7,27
Çimentaş17,160,4135,12
Çimsa6,381,27-15,50
Çuhadaroğlu Metal1,994,1911,80
Dagi Giyim1,39-1,4212,10
Dagi Yatırım Holding1,37-0,7235,64
Dardanel0,90-1,10-18,18
Datagate Bilgisayar5,972,4039,49
Demısaş Döküm2,730,3718,82
Denge Holding1,60-1,2337,93
Deniz GMYO3,140,003,29
Denizbank21,22-0,2811,10
Denizli Cam9,360,75-18,75
Derimod13,370,1554,21
Derlüks Deri2,14-0,47
Desa Deri2,530,0046,24
Despec Bilgisayar2,810,722,87
Deva Holding5,551,2868,69
Diriteks Diriliş Tekstil0,69-1,43-11,54
Ditaş Doğan5,15-0,580,61
DO-CO545,40-0,4013,91
Doğan Burda2,93-0,34-2,66
Doğan Holding1,202,5628,85
Doğtaş Kelebek Mobilya0,970,00-20,49
Doğusan1,271,60-41,33
Doğuş GMYO2,221,375,21
Doğuş Otomotiv5,4411,0225,35
Döktaş Dökümcülük16,25-0,3199,39
Duran Doğan Basım6,83-0,2933,92
Dyo Boya2,982,052,76
Eczacıbaşı İlaç2,350,43-3,11
Eczacıbaşı Yatırım6,080,83-5,04
Edip Gayrimenkul0,712,90-7,79
Ege Endüstri514,002,1965,20
Ege Gübre25,280,4022,20
Ege Profil9,02-0,334,46
Ege Seramik3,000,331,31
Egeli & Co Tarım Girişim0,140,007,69
Egeli&Co Enerji Yatırım0,260,008,33
Egeli&Co Yatırım Holding0,10-9,090,00
Egeplast4,87-3,3726,82
Ekiz Kimya0,290,00-12,12
Emek Elektrik0,936,90-5,10
Eminiş Ambalaj0,88-1,12-24,79
Emlak Konut GMYO1,180,00-18,99
Enerjisa Enerji6,10-0,3329,55
Enka İnşaat5,970,5134,33
Erbosan14,450,07-4,96
Ereğli Demir Çelik7,484,0322,59
Ersu Gıda0,95-1,043,26
Escort Teknoloji0,70-1,41-7,89
Etiler Gıda1,533,38-28,17
Euro Kapital Yat. Ort.0,991,0239,44
Euro Trend Yat. Ort.0,681,496,25
Euro Yat. Ort.0,691,479,52
Euro Yatırım Holding2,201,38300,00
Fenerbahçe Futbol7,622,7010,12
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,90-1,029,02
F-M İzmit Piston15,42-0,260,32
Fonet Bilgi Teknolojileri7,972,18133,04
Ford Otosan61,151,1628,71
Formet Çelik Kapı4,69-0,21269,29
Frigo Pak Gıda4,253,16150,00
Galatasaray Sportif1,450,6916,94
Garanti Bankası9,63-1,7320,98
Garanti Faktoring2,48-1,9825,25
Garanti Yat. Ort.0,610,00-16,71
Gedik Y. Men. Değ.3,51-0,8514,96
Gedik Yatırım Holding2,751,8517,02
Gediz Ambalaj5,240,0029,56
Gentaş1,322,33-3,83
Gersan Elektrik2,200,92-9,85
Global Men. Değ.0,480,002,13
Global Yat. Holding3,142,955,02
Good-Year2,570,00-22,55
Göltaş Çimento10,610,76-14,64
Gözde Girişim2,779,923,75
GSD Denizcilik1,48-1,3328,70
GSD Holding0,852,416,25
Gübre Fabrik.2,57-1,15-13,18
Güler Yat. Holding1,340,7525,23
Güneş Sigorta1,17-1,68-22,00
Halk GMYO0,83-2,3529,02
Halk Sigorta0,900,001,98
Hatay Tekstil3,831,5911,07
Hedef Girişim1,294,8811,21
Hektaş14,18-0,4252,97
HUB Girişim2,64-0,7540,43
Hürriyet Gzt.0,750,00-19,35
ICBC Turkey Bank3,39-1,17-31,24
İdealist Danışmanlık6,9110,38-36,02
İdealist GMYO1,930,5218,40
İhlas Ev Aletleri1,028,51212,28
İhlas Gayrimenkul0,882,33-6,34
İhlas Gazetecilik1,902,70211,48
İhlas Holding0,420,0031,25
İhlas Yayın Holding0,551,8566,67
İndeks Bilgisayar7,122,1527,86
Info Yatırım2,789,45169,90
İntema6,803,6613,40
İpek Doğal Enerji4,79-1,64-10,80
İskenderun Demir Çelik6,770,4544,39

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 41 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • AB'den Almanya'nın Condor desteğine onay14 Ekim 2019 Pazartesi 14:03
  • Piyasalarda gün ortası14 Ekim 2019 Pazartesi 13:48
  • AB'nin ilk başsavcısına onay14 Ekim 2019 Pazartesi 13:43
  • Borsa, günün ilk yarısında geriledi14 Ekim 2019 Pazartesi 13:43
  • "Boyner Kozmetik Festivali" başlıyor14 Ekim 2019 Pazartesi 13:33
  • Avro Bölgesi'nde sanayi üretimi ağustosta arttı14 Ekim 2019 Pazartesi 13:23
  • Uluslararası Standardizasyon Zirvesi14 Ekim 2019 Pazartesi 13:13
  • Latin Amerika'nın perakende ve tedarik devleri İstanbul'a geliyor14 Ekim 2019 Pazartesi 12:38
  • TCMB repo ihalesiyle piyasaya yaklaşık 7 milyar lira verdi14 Ekim 2019 Pazartesi 12:38
  • Döviz kurları14 Ekim 2019 Pazartesi 12:33
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim