• BIST 94.499
  • Altın 244,624
  • Dolar 5,9310
  • Euro 6,6059
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 10 °C

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,725,52-11,79
Acıpayam Selüloz3,88-1,2719,02
Adana Çimento (A)6,79-0,2912,23
Adana Çimento (B)4,81-1,2317,03
Adana Çimento (C)1,180,85-16,31
Adel Kalemcilik10,91-0,27-0,82
Adese Alışveriş Ticaret2,012,55-14,10
Afyon Çimento4,300,00-6,32
Ak Enerji0,55-1,79-12,70
Akbank6,15-1,134,51
Akçansa6,47-0,46-1,10
Akdenız Güvenlık Hız.2,071,972,99
Akfen GMYO1,51-0,66-8,48
Akın Tekstil9,050,11-4,23
Akiş GMYO2,500,40-2,34
Akmerkez GMYO18,02-0,3910,08
Aksa8,66-1,0330,53
Aksa Enerji2,38-0,42-11,19
Aksigorta4,42-1,1240,79
Aksu Enerji9,100,0017,88
Alarko Carrıer37,76-0,32-4,07
Alarko GMYO42,400,76-5,61
Alarko Holding2,501,6320,77
Albaraka Türk1,490,6822,13
Alcatel Lucent Teletaş6,78-0,5917,71
Alkim Kağıt4,590,6610,60
Alkim Kimya24,60-1,133,80
Altınyağ0,40-2,44-9,09
Altınyunus Çeşme4,060,74-2,17
Anadolu Cam3,01-0,9912,31
Anadolu Efes19,60-0,25-4,85
Anadolu Grubu Holding12,21-0,7319,24
Anadolu Hayat Emek.5,45-0,18-4,29
Anadolu Isuzu7,260,0017,48
Anadolu Sigorta4,13-0,485,21
Anel Elektrik1,660,002,47
Arçelik17,99-0,3913,93
Arena Bilgisayar3,34-0,60-24,26
Armada Bilgisayar9,54-0,632,69
Arsan Tekstil1,61-1,23-0,62
Artı Yatırım Holding1,10-1,7926,44
Aselsan20,96-0,19-12,96
Aslan Çimento24,360,25-13,49
Ata GMYO3,860,26-3,74
Atakule GMYO1,160,87-11,84
Atlantis Yatırım Holding0,430,00138,89
Atlas Yat. Ort.1,02-1,9218,60
AvivaSA Emeklilik Hayat9,300,1125,69
Avrasya GMYO1,291,5746,59
Avrasya Petrol ve Tur.1,14-0,875,56
Avrasya Stratejik GMYF1.263,700,021,40
Avrupa Yatırım Holding2,274,61-6,58
Ayen Enerji2,51-1,576,81
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,520,667,04
Aygaz9,42-0,53-5,27
Bagfaş5,14-1,156,64
Bak Ambalaj4,73-1,05-6,71
Balatacılar Balatacılık0,326,67-3,03
Bantaş Ambalaj1,52-0,6521,12
Banvit11,042,222,32
Baştaş Başkent Çimento1,850,00-8,42
Batı Çimento2,18-0,46-9,54
Batısöke Çimento0,920,00-15,60
Bera Holding1,770,00-14,08
Berkosan Yalıtım1,74-1,69-3,87
Beşiktaş Futbol Yat.1,450,69-10,49
Beyaz Filo3,861,0541,39
Bilici Yatırım1,670,0022,79
Bim Mağazalar78,45-0,70-9,83
Birko Mensucat0,273,85-10,00
Birlik Mensucat0,76-5,00-35,04
Bizim Mağazaları7,93-1,3716,62
Bolu Çimento3,070,00-10,50
Bomonti Elektrik0,841,2075,00
Borusan Mannesmann9,44-1,4621,03
Borusan Yat. Paz.36,20-0,71-0,08
Bosch Fren Sistemleri166,300,482,65
Bossa4,270,471,57
Boyner Perakende Yat.4,980,6126,40
Brisa6,80-1,027,42
Burçelik3,01-3,22-6,23
Burçelik Vana1,53-0,653,38
Bursa Çimento4,410,460,23
Carrefoursa3,381,81-2,87
Coca Cola İçecek30,72-0,58-0,52
Cosmos Yat. Holding1,047,22
Credıtwest Faktorıng1,060,001,92
Çelebi66,500,304,89
Çelik Halat5,600,72-6,67
Çemaş Döküm0,730,00-3,95
Çemtaş5,70-0,52-6,25
Çimbeton28,800,140,70
Çimentaş19,40-5,5552,76
Çimsa6,68-2,20-11,52
Çuhadaroğlu Metal2,015,2412,92
Dagi Giyim1,541,3224,19
Dagi Yatırım Holding1,732,9871,29
Dardanel1,00-2,91-9,09
Datagate Bilgisayar7,29-0,6870,33
Demısaş Döküm2,78-2,8012,10
Denge Holding1,75-2,7850,86
Deniz GMYO3,050,000,33
Denizbank15,51-0,13-18,80
Denizli Cam10,492,64-8,94
Derimod8,59-1,26-0,92
Desa Deri2,220,0028,32
Despec Bilgisayar3,771,8914,94
Deva Holding4,56-1,5138,60
Diriteks Diriliş Tekstil0,69-1,43-11,54
Ditaş Doğan5,740,174,74
DO-CO507,404,365,97
Doğan Burda2,71-1,45-9,97
Doğan Holding1,130,0010,78
Doğtaş Kelebek Mobilya1,150,00-5,74
Doğusan1,551,31-35,68
Doğuş GMYO2,392,5813,27
Doğuş Otomotiv4,907,4612,90
Döktaş Dökümcülük9,120,2211,90
Duran Doğan Basım6,512,3627,65
Dyo Boya3,150,968,62
Eczacıbaşı İlaç2,75-0,720,73
Eczacıbaşı Yatırım7,47-0,663,75
Edip Gayrimenkul0,681,49-11,69
Ege Endüstri457,80-2,0733,08
Ege Gübre23,961,0110,41
Ege Profil10,03-11,0813,08
Ege Seramik3,45-1,152,99
Egeli & Co Tarım Girişim0,150,0015,38
Egeli&Co Enerji Yatırım0,28-3,4516,67
Egeli&Co Yatırım Holding0,1220,0020,00
Egeplast3,860,260,52
Ekiz Kimya0,290,00-12,12
Emek Elektrik0,800,00-18,37
Eminiş Ambalaj0,951,06-18,80
Emlak Konut GMYO1,44-1,37-4,00
Enerjisa Enerji5,420,0015,11
Enka İnşaat5,021,219,61
Erbosan15,91-2,09-2,31
Ereğli Demir Çelik9,18-2,8627,15
Ersu Gıda0,853,66-7,61
Escort Teknoloji0,62-3,13-18,42
Etiler Gıda1,90-1,04-10,80
Euro Kapital Yat. Ort.0,731,392,82
Euro Trend Yat. Ort.0,666,453,13
Euro Yat. Ort.0,644,921,59
Euro Yatırım Holding1,0413,0489,09
Fenerbahçe Futbol6,92-1,280,00
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,930,3410,15
F-M İzmit Piston14,99-0,99-2,48
Fonet Bilgi Teknolojileri5,245,2253,22
Ford Otosan49,94-3,035,12
Formet Çelik Kapı6,02-3,06374,02
Frigo Pak Gıda1,905,5611,76
Galatasaray Sportif1,26-2,331,61
Garanti Bankası8,460,246,28
Garanti Faktoring2,68-1,4735,35
Garanti Yat. Ort.0,623,33-21,52
Gedik Y. Men. Değ.3,761,3516,77
Gedik Yatırım Holding3,06-0,3330,21
Gediz Ambalaj4,520,898,92
Gentaş1,860,545,08
Gersan Elektrik2,124,95-13,13
Global Men. Değ.0,490,004,26
Global Yat. Holding2,950,00-1,34
Good-Year3,21-0,93-6,69
Göltaş Çimento10,04-0,79-19,23
Gözde Girişim3,31-1,4923,97
GSD Denizcilik1,430,0024,35
GSD Holding0,921,1015,00
Gübre Fabrik.2,76-1,43-6,76
Güler Yat. Holding1,081,890,93
Güneş Sigorta1,50-0,660,00
Halk GMYO0,9418,9934,29
Halk Sigorta1,130,892,73
Hatay Tekstil4,141,224,81
Hedef Girişim1,18-1,671,72
Hektaş11,932,2328,69
HUB Girişim3,1719,1768,62
Hürriyet Gzt.0,82-2,38-11,83
ICBC Turkey Bank3,641,96-26,17
İdealist Danışmanlık25,641,34137,41
İdealist GMYO1,541,32-5,52
İhlas Ev Aletleri1,138,65242,42
İhlas Gayrimenkul0,82-1,20-12,72
İhlas Gazetecilik0,800,0031,15
İhlas Holding0,41-4,6528,12
İhlas Yayın Holding0,631,6190,91
İndeks Bilgisayar7,001,1617,25
Info Yatırım1,810,5675,73
İntema6,58-0,759,73
İpek Doğal Enerji4,56-0,22-15,08
İskenderun Demir Çelik7,24-0,8227,92

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 31 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • EBRD’den gelişen ekonomilere orta gelir tuzağı uyarısı25 Nisan 2019 Perşembe 20:23
  • "Türkiye, son 17 yılda 217 milyar dolar dış yatırım çekti"25 Nisan 2019 Perşembe 20:08
  • SPK haftalık bülteni25 Nisan 2019 Perşembe 19:58
  • Avrupa borsaları düşüşle kapandı25 Nisan 2019 Perşembe 19:53
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri25 Nisan 2019 Perşembe 19:08
  • Piyasalarda gün sonu25 Nisan 2019 Perşembe 18:58
  • Borsa günü düşüşle tamamladı25 Nisan 2019 Perşembe 18:48
  • Uluslararası Perakende Kiralama Günü'nde sektörün geleceği konuşuldu25 Nisan 2019 Perşembe 18:33
  • Kapalıçarşı'da altın25 Nisan 2019 Perşembe 17:48
  • Döviz kurları25 Nisan 2019 Perşembe 17:38
  • EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim