• BIST 94.783
  • Altın 246,228
  • Dolar 5,9348
  • Euro 6,6211
  • İstanbul 15 °C
  • Ankara 20 °C

Basketbol: Haftanın programı

Basketbol: Haftanın programı
- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ne 6'ncı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne 5'inci hafta maçlarıyla devam edilecek- Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 5'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde de 7'nci hafta karşılaşmaları oynanacak


İSTANBUL (AA) - Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde 6'ncı, Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde 5'inci hafta maçları yapılacak. Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne 5'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'ne ise 7'nci hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu dört ligde haftanın maç programı şöyle:


- Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi


Bugün:

19.00 Gaziantep Basketbol-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Karataş Şahinbey)

Yarın:

13.00 Beşiktaş Sompo Japan-Afyon Belediyespor (BJK Akatlar)

15.15 TOFAŞ-Banvit (TOFAŞ)

17.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Cebeci Spor Kompleksi)

11 Kasım Pazar:

15.15 Anadolu Efes-Türk Telekom (Sinan Erdem)

17.30 Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Tekfen (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

20.00 Bahçeşehir Koleji-Fenerbahçe (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)


- Kadınlar Basketbol Süper Ligi


Yarın:

13.00 Çukurova Basketbol-Kırçiçeği Bodrum (Servet Tazegül)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Gündoğdu Adana Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi (Metro Enerji)

17.00 İzmit Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

11 Kasım Pazar:

13.00 Beşiktaş-Mersin Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)

14.00 OGM Ormanspor-Galatasaray (M. Sait Zarifoğlu)

16.00 Canik Belediyespor-BOTAŞ (Mustafa Dağıstanlı)


- Türkiye Basketbol 1. Ligi


Bugün:

14.00 Sigortam.net İstanbul Teknik Üniversitesi-Yalova Belediyespor (Adalet Turan Spor ve Etkinlik Merkezi)

Yarın:

16.00 Karesispor-Petkimspor (Kurtdereli)

16.00 Mamak Belediyesi Yeni Mamakspor-Bandırma Kırmızı (Mamak Belediyesi)

16.00 Ankara DSİ-Akhisar Belediyespor (Ankara)

17.00 Edirnespor-OGM Ormanspor (Mimar Sinan)

17.00 Bursaspor-Finalspor (Bursa Atatürk)

17.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Artvin Belediyespor (Manisa Atatürk)

11 Kasım Pazar:

17.00 Selçuklu Basketbol-Düzce Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)


- Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi


Bugün:

13.30 Nesibe Aydın-Galatasaray Gelişim (TOBB ETÜ)

15.00 A Koleji-Elazığ İl Özel İdare (Durugöl Recep Kara)

18.00 Bayraklı Belediyespor-Urla Belediyespor (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor Gelişim-Çankaya Üniversitesi (Edip Buran)

Yarın:

14.00 İstanbulgücü-Edremit Belediyesi Gürespor (Caferağa)

14.00 Mardin Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi Gelişim (Yeni Artuklu)

17.00 Yalova VİP Gençlik-Mersin Üniversitesi (Yalova 90. Yıl)

11 Kasım Pazar:

14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Akdeniz Üniversitesi (TOFAŞ)


Kaynak: Haber Kaynağı
Bu haber toplam 44 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
Tüm Hakları Saklıdır © Mart 2014 Haber ABD | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 1-978-390-2955 | Faks : 001 978 683 4796 | Haber Yazılımı: CM Bilişim